FooladFc.ir
امیدوارم نتایج بهتری در آینده رقم بخورد
سعداوی: مسئولیت شکست را بر عهده می‌گیرم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است گل‌های بدی خوردند ولی به دنبال ارائه یک بازی زیبا بودند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوستان، نعیم سعداوی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از شکست سنگین تیمش برابر پرسپولیس گفت: قبل از اینکه به بازی بپردازیم باید بگویم از لحاظ فکری آمادگی این مسابقه را داشتیم و شناخت خوبی نسبت به حریف پیدا کرده بودیم اما فرصت و زمان لازم را نداشتیم. فقط با یک جلسه تمرین مقابل پرسپولیسی با چنین کیفیت حاضر شدیم.
وی ادامه داد: وقتی چنین گل‌هایی در بازی دریافت می‌کنیم، در مقابل تیمی با این کیفیت ناامید کننده است. ما دنبال این بودیم که بازی زیبا را به نمایش بگذاریم اما همین باعث شد گل‌های بدی دریافت کنیم. از تمام هواداران که با تمام وجود حمایت کردند، تشکر می‌کنم و این قول را می‌دهم که روزهای خوب در انتظار بازیکنان فولاد باشد. مسئولیت این شکست را بر عهده می‌گیرم اما چنین اتفاقاتی در فوتبال طبیعی است. گل‌های بدی دریافت کردیم اما مهره‌های باکیفیتی را در اختیار داریم.سرمربی فولاد خوزستان گفت: همه تعویض‌های ما در راستای تهاجمی‌تر شدن بازی بود و تلاش کردیم که به حریف گل بزنیم اما طبیعت فوتبال همین است و زمانی که حمله کنید، ضد حمله می‌خورید.او با قبول مسئولیت شکست مقابل پرسپولیس افزود: ما به دنبال این بودیم که نتیجه را جبران کنیم و شرمنده هواداران نشویم. نمی‌خواستیم در شهر خودمان این نتیجه رقم بخورد. تلاش کردیم اما به نتیجه نرسیدیم.سعداوی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کرد تیمش با سه گل مقابل پرسپولیس شکست بخورد، تاکید کرد: به هیچ وجه به این نتیجه فکر نمی‌کردم. من به توانایی‌های بازیکنانم فکر می‌کردم. از تیم حریف شناخت داشتیم. بازی زیبایی را شاهد بودیم و بیش از این نمی‌توانیم کاری کنیم. در مجموع از زحمات و تلاش بازیکنانم ممنونم. ما هنوز زنده هستیم، نفس می‌کشیم و امید داریم که تا آخر فصل جایگاه خوبی را به دست بیاوریم. با این هواداران خوب گام‌های محکمی را برمی‌داریم و در پایان لیگ سرافراز باشیم.
سرمربی فولاد درباره عملکرد ارنست بازیکن خارجی و جدید این تیم که مقابل پرسپولیس به میدان رفت، افزود: باید قبول کنیم که ارنست 6-7 ماه از فوتبال دور بوده و نیاز به زمان دارد تا با این تیم هماهنگ شود. شرایط این بازی به گونه‌ای نبود که هر بازیکنی بتواند به میدان برود. مقابل تیمی مانند پرسپولیس باید با احتیاط عمل کنید. با توجه به اینکه دو بازیکن جدید جذب کرده‌ایم فشار از روی 11-12 بازیکنی که از ابتدای لیگ بازی کرده‌اند برداشته می‌شود. ما بیشتر از 30 بازی در طول فصل انجام می‌دهیم و نیاز به بازیکنان بیشتری داریم. این‌ها را مطرح نکردم که شکست‌مان را توجیه کنم. مسئولیت شکست را بر عهده گرفته‌ام و امیدوارم نتایج بهتری در آینده رقم بخورد.

کد خبر : 8336 - چهارشنبه 29 دی 1395 - 18:3
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است