FooladFc.ir
رایزنی برای جذب بازیکنان ادامه دارد؛
فولاد خوزستان با قدرت آماده لیگ برتر می شود

باشگاه فولاد خوزستان با قدرت تمام آماده شرکت در رقابت های هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشورمان می شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولاد خوزستان در ابتدای فعالیت خود در راه لیگ هفدهم ابتدا سرمربی و اعضای کادر فنی خود را شناخت و پس از آن بود که با تلاش مسوولان باشگاه، گفتگو برای جذب نفرات اعلام شده از سوی سید سیروس پور موسوی با جدیت آغاز شد.
فولاد که یکی از پرافتخارترین باشگاه های فوتبال کشورمان بشمار می آید، در ابتدا سعی کرد که نهایت استفاده را از بازیکنان پیشین خود ببرد و بدین منظور قرارداد بازیکنانی از جمله ایوب والی، سینا مریدی، احمد عبدالله زاده، عبداله ناصری، عبدالله کرمی و... را تمدید و در کنار آن نسبت به جذب بازیکنانی جدید اقدام کرد.

استارت جذب این بازیکنان با پیوستن حمید گلزاری امجد، هافبک فصل گذشته تیم گل گهر سیرجان به جمع فولادمردان آغاز شد. این بازیکن که 8 گل و 7 پاس گل در فصل گذشته لیگ دسته یک از خود برجای گذاشته، پس از پیوستنش به فولاد گفت: «فولاد خوزستان از باشگاه های مطرح ایران است و افتخارات بسیاری دارد. امیدوارم در این فصل با سعی و تلاش و حمایت هواداران بتوانم فوتبال خوبی از خود به نمایش گذاشته و پاسخ اعتماد سرمربی، مسوولان و هواداران باشگاه فولاد خوزستان را بدهم.»
فولاد پس از آن به سراغ زهیوی رفت تا با جذب او خیال هواداران را در خط حمله تیم راحت کند. به این ترتیب مهاجم پیشین تیم های الشحانیه قطر و استقلال خوزستان با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه قراردادش را امضاء کرد و پس از آن گفت: «انشالله از این فصل، با هدایت آقای پورموسوی و با تقویت تیم می توانیم دوباره حضور در جمع تیم های مدعی را تکرار کنیم. من به شخصه حداکثر تلاشم را برای موفقیت فولاد انجام می دهم. انگیزه های زیادی دارم و امیدوارم با حمایت هواداران و تشویق های آنها یک تیم بسیار خوبی داشته باشیم»
نوید (علی اصغر) عاشوری، دیگر خرید فولادی ها بود. این بازیکن که سابقه عضویت در باشگاه فولاد خوزستان و بازی در فولادنوین را در کارنامه داشته؛ پس از درخشش در تیم استقلال خوزستان، با تصمیم سید سیروس پورموسوی دوباره به جمع فولادمردان بازگشت تا نوید دهنده روزهای خوب به هواداران باشد.

در ادامه کار جذب بازیکنان؛ آرمان رمضانی، مهاجم مس رفسنجان که فصل گذشته موفق شده بود ٧ گل و ٦ پاس منجر به گل با پیراهن این تیم به ثبت برساند نیز با قراردادی 2 ساله به جمع شاگردان پورموسوی اضافه شد.
مسوولان باشگاه فولاد خوزستان در ادامه به سراغ یکی از برترین مدافع چپ های لیگ رفته و پیمان شیرزادی را فولادی کردند. این بازیکن که فصل گذشته بیش از 2 هزار دقیقه با پیراهن استقلال خوزستان در میادین حاضر شد، در کنار مدافعان مستحکم فولاد می تواند کیفیت خط دفاع این تیم را تا اندازه زیادی تضمین کند.
اما این پایان کار نبود؛ چراکه حضور ایمان مبعلی، بازیکن سال های گذشته باشگاه فولاد خوزستان در دفتر علیرضا اژدری زاده منجر به عقد قرارداد همکاری و بازگشت دوباره «مهندس» به تیمی شد که با آن به فوتبال ایران و تیم ملی معرفی شده بود؛ قطعا حضور هافبکی در سطح مبعلی می تواند تا اندازه زیادی فولاد را در رسیدن به اهدافش یاری دهد.

روند تقویت تیم نخست فوتبال خوزستان به پایان نرسیده... رایزنی و برنامه ریزی ها برای جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی ادامه دارد. فولاد که از دیروز و بر اساس اعلام قبلی کادر فنی استارت تمرینات خود را زده، بزودی یک اردوی آماده سازی خارج از استان را آغاز خواهد کرد. فولاد این روزها با تلاش اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و حمایت های هواداران خود در حال شکل گرفتن است و آماده حضور در رقابت های لیگ برتر هفدهم می شود.

کد خبر : 8506 - شنبه 27 خرداد 1396 - 16:19
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است