FooladFc.ir
پورموسوي در كنفرانس خبري:
فوتبال روي بي رحمش را به فولاد نشان داد

سرمربی فولاد خوزستان گفت: امروز فوتبال روی بی رحم خود را نشان داد و موقیعت های زیادی داشتیم.
به گزارش سايت باشگاه فولاد خوزستان، سید سیروس پورموسوی پس از شکست 2 بر یک مقابل سایپا اظهار داشت: امروز فوتبال روی بی رحم خود را نشان داد و موقیعت های زیادی داشتیم و یکی از بازی هایی بود که در بهترین شرایط بودیم و موقعیت داشتیم. اول بازی گل بدی خوردیم و برنامه هایمان بهم ریخت، اما رفته رفته بهتر شد. تیر دروازه زدیم. گلر حریف بهترین بازیکن زمین بود.
وی ادامه داد: بچه‌های ما در این مسابقه یک مقدار احساسی کار کردند اما مطمئنا رفته رفته بهتر می‌شویم. از باخت ناراحتیم اما سرمان را بالا می‌گیریم که فوتبال بازی می‌کنیم و نشان دادیم که نمایش خوبی داریم.

سرمربی فولاد عنوان کرد: ما بعد از مصدومیت عبدالله کرمی از میلاد بدرقه استفاده کردیم به هر حال فوتبال است و یک روز شرایط به ضرر شما تغییر می‌کند و برنامه‌هایتان پیاده نمی‌شود.

وی با اشاره به شرایط فولاد در چند سال گذشته گفت: نمی‌خواهم با کلمات بازی کنم اما همه باید بپذیریم فولادی که ما تحویل گرفتیم کجای جدول بوده است ما تیم را دوباره ساختیم و یک شبه  نمی‌توان به آن دوران قهرمانی بازگردید و در 6هفته نمی‌توانیم شاهکار کنیم. فوتبال صبر و حوصله و حمایت می‌خواهد همه باید تا آ‌خرین لحظه حمایت کنند.

پورموسوی عنوان کرد: از سال 77 تا 81 در فولاد بودم و ما سال‌ها دنبال این بودیم که سقوط نکنیم اما سال به سال مربیان مختلف آمدند و شرایط بهتر شد و به انسجام تیمی رسیدیم. ما فولادی را تحویل گرفتیم که رو به پایین بود اما به نظرم عملکردمان در 6هفته بد نبوده است. نیاز به حمایت داریم و می‌ایستیم و تیم را می‌سازیم.

وی در پایان گفت: با جذب 2، 3 بازيكن نواقص را باید برطرف کنیم و برای تکمیل شدن تیم باید با مدیریت باشگاه صحبت کنم.

کد خبر : 9039 - جمعه 09 شهریور 1397 - 0:17
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است