FooladFc.ir
با حضور معاون اول رئیس جمهور؛
ورزشگاه 30 هزارنفری فولاد خوزستان افتتاح شد

ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان با نام «فولاد آره نا» با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر ورزش و جوانان، وزیر صنعت معدن و تجارت و تنی چند از مسوولان استانی افتتاح شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در دومین روز سفر اسحاق جهانگیری به استان خوزستان، ورزشگاه 30 هزار نفری باشگاه فولاد خوزستان موسوم به «فولاد آره نا» افتتاح و آماده بهره برداری و میزبانی از دیدارهای خانگی تیم فولاد خوزستان شد.

از ویژگی های ورزشگاه اختصاصی فولاد می توان به مسقف بودن ورزشگاه و بهره مندی از چمن خارجی اشاره کرد. تکنولوژی ساخت این ورزشگاه از کشور آلمان گرفته شده و ۲۷ هزار صندلی در دل خود جا می دهد.

این استادیوم که در بالاترین سطح استانداردهای تائید شده فیفا طراحی و اجراشده است می تواند به راحتی بازیهای بین المللی را میزبانی کند زیرا تنها ورزشگاهی است که دو هزار و ۴۰۰ لوکس نور را برای مسابقات فوتبال تامین می کند. زمین چمن آن زیرسازی بسیار مناسب داشته و گرمایش از کف، نور مصنوعی مناسب و آبیاری تحت کنترل اتوماتیک دارد.
فاصله نزدیک سکوها به زمین چمن با توجه به نبود پیست تارتان از ویژگی های بارز ورزشگاه اختصاصی فولاد است. علاوه بر این، نورافکن های ورزشگاه هم دور تا دور سقف ورزشگاه قرار گرفته اند و زیبایی خاصی به آن می دهند.

این استادیوم علاوه بر دارا بودن دو سالن رختکن فوق مدرن بزرگ که دارای سونای خشک و تر و جکوزی و دوش به تعداد بازیکنان و دو سالن رختکنی و آموزشی دو سالن رختکن دیگر برای تیمهای سوم و چهارم است.

ورزشگاه فولاد یک گام به سمت حرفه ای شدن و الگویی برای سایر تیم ها و ورزشگاه هاست. با بهره برداری از اولین استادیوم اختصاصی یک باشگاه ورزشی شاهد تغییرات بزرگی در فوتبال کشور خواهیم بود.

کد خبر : 9130 - چهارشنبه 23 آبان 1397 - 8:40
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است