FooladFc.ir
با نتیجه 8 بر صفر؛
برتری پرگل فولادی ها در اولین دیدار تدارکاتی

تیم فولاد خوزستان در نخستین بازی آماده سازی پیش از آغاز نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف تیم منتخب فوتبال جزیره کیش رفت.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، شاگردان افشین قطبی بعد از ظهر روز دوشنبه در ورزشگاه المپیک کیش یک دیدار تدارکاتی مقابل تیم منتخب فوتبال این جزیره برگزار کردند و با نتیجه پرگل ۸ بر صفر به برتری رسیدند.

اولین گل فولاد در دقیقه ۸ این بازی روی پاس کاپیتان ایوب والی و ضربه لوسیانو پریرا به دست آمد. این بازیکن دو دقیقه بعد موقعیت خطرناکی در محوطه جریمه کیشی ها خلق کرد که در نهایت منجر به اعلام پنالتی روی این بازیکن شد و به این ترتیب دومین گل فولاد نیز توسط این بازیکن برزیلی به دست آمد.
بهترین گلزن فولادی ها همچنین بار دیگر در دقیقه ۱۲ روی پاس مهدی زبیدی سومین گل خود و تیمش را دورن دروازه این حریف تدارکاتی قرار داد.
چهارمین گل فولادی ها به نام حسن بیت سعید ثبت شد. مهاجم فولاد در دقیقه ۴۵ توسط مدافع حریف سرنگون شد و از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

اما در نیمه دوم که با تغییرات گسترده افشین قطبی در ترکیب تیم فولاد خوزستان همراه بود؛ علیرضا سواری بازیکن جوان فولاد روی پاس مجتبی نجاریان در دقیقه ۵۱ گلزنی کرد.
پس از آن هم در دقیقه ۷۳ توپ ارسالی آرش افشین را حجت چهارمحالی به زیبایی هرچه تمام تر درون دروازه تیم منتخب فوتبال کیش جای داد.
در دقیقه ۸۵ نیز حجت چهارمحالی، یوسف کی شمس را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن هفتمین گل فولاد را به ثمر رساند.
در ادامه این بار یوسف کی شمس در دقیقه ۸۸ آرش افشین را صاحب موقعیت کرد و آخرین گل فولاد توسط این بازیکن به ثمر رسید.

گفتنی است، اردوی آماده سازی فولادمردان خوزستان از روز جمعه ٢۱ دی ماه در جزیره کیش آغاز و تا روز سه شنبه ٢ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

کد خبر : 9208 - سه شنبه 25 دی 1397 - 13:32
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است