FooladFc.ir
قطبی در کنفرانس خبری مطرح کرد:
باید از شانس های گلزنی خودمان استفاده کنیم

 سرمربی فولاد خوزستان می گوید تیمش کار سختی برابر استقلال دارد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار کرد: هیجان خیلی زیادی در اهواز برای بازی دو تیم وجود دارد. برای بازی با استقلال هیجان زده هستم. تجربه شکست تلخی داشتیم که فکر می کنم پله ای برای موفقیت های بعدی است. یازده بازی دیگر داریم که این بازی شش امتیازی است. همه برای بازی سنگین آماده هستند.

سرمربی فولاد خوزستان درباره تدابیرش برای بازی فردا مقابل استقلال گفت: بازیکنان فولاد و بازیکنان خوزستانی وقتی با تیمی بزرگی بازی می کنند، همیشه بهتر از توانایی های خود هستند. در بازی با تراکتورسازی و پرسپولیس نگران نبودم چرا که می دانم تیمم با تمام وجود بازی می کند. اعتماد دارم که بازی خوبی انجام می دهیم.

او با اشاره به نفرات تیم استقلال گفت: این تیم پر مهره است. همه می دانند که این تیم ۱۰ برابر ما بودجه دارد. ما باید خیلی یک دست و وظیفه شناس باشیم و در انجام مسئولیت های خودمان بهترین باشیم. وقتی توپ در اختیار تیم مان است، بتوانیم در خط حمله با سرعت و دقت، از فضای مناسب استفاده کنیم. نکته مهم این است که در بازی قبل ۳۸ بار وارد محوطه هجده قدم حریف شدیم و نتوانستیم گل بزنیم. باید از شانس های گلزنی خودمان استفاده کنیم.

قطبی اظهار کرد: وقتی تیم را انتخاب کردم، می دانستم که تیم باتجربه ای نداریم و بازیکنان ما کم تجربه هستند. به خاطر امتیازاتی که از دست دادیم، فرصتی برای کسب تجربه نبود. سعی کردیم بازیکنان دیگر را اضافه کنیم که این بازیکنان دیر به ما اضافه شدند. ما در بازی های قبل ۵ امتیاز از دست دادیم. احساس می کنم سینا مریدی برای ما خیلی مهم است و خوشحالیم او به تیم ما اضافه می شود.

کد خبر : 9261 - چهارشنبه 08 اسفند 1397 - 19:29
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است