FooladFc.ir
بازهم ناداوری در حق فولاد...
رونمایی از صحنه ای که زمینه ساز گل تیم سایپا شد

 تیم فولاد خوزستان در هفته بیست و یکم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای قدس با یک گل از سایپا شکست خورد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، هر دو تیم در این دیدار موقعیت هایی برای گلزنی داشتند تا اینکه در دقیقه 78 تیم میزبان در یک موقعیت مشکوک به گل می رسد. همانگونه که در  ویدیوی فوق (ویدیو شماره 1) مشاهده می کنید در دقیقه 77 دیدار تیم های سایپا و فولاد خوزستان در حالی که موعود بنیادی‌فر در چند متری توپ قرار دارد، مسی بوولی مهاجم فولاد خوزستان توسط دو بازیکن سایپا محاصره و نهایتا با استفاد از دست و فشار آنها نقش بر زمین می شود.

 

در ادامه توپ این بازیکن پس از برخورد با سر بازیکن سایپا با عکس العمل آکاهوشی، مهاجمان فولاد را در موقعیت ضد حمله قرار می دهد. فولادی ها حمله را استارت می زنند که به یکباره داور در سوت خود می دمد و خطای هَند هافبک فولاد را اعلام می کند و با این تصمیم یک ضربه کاشته را تقدیم سایپا می کند که زمینه ساز گل آنها می شود.

  بر این اساس در دقیقه 78 ارسال رضا علیاری مدافع میانی سایپا از میانه میدان به محوطه جریمه فولاد خوزستان می رسد و در میان اشتباه فولادی ها، به گل برتری تیم میزبان تبدیل می شود.

هرچند که فولادی ها برای کسب نتیجه در دیدارهای اخیر به تلاش و دقت بیشتری نیاز داشته اند و شکی در آن نیست اما این تیم از ابتدای فصل بارها قربانی قضاوت های اشتباه شده است.

 گواه ما بر این ادعا، آمار و ارقامی است که برنامه 90 در نیم فصل نخست ارائه داد و فولاد را در ردیف دوم متضرر ترین تیم های لیگ برتری از حیث داوری لقب داد.

 فولاد که در هفته بیستم هم در خانه برابر استقلال یک پنالتی اش نادیده گرفته شد، اینبار در تهران اگر بنیادی فر خطای محرز بازیکنان سایپا که از چپ و راست به مسی هجوم آورده بودند را اعلام می کرد، شاید این تیم می توانست با حداقل امتیاز به خانه برگردد.


➕ توضیح: از آنجایی که این دیدار حساس پخش زنده نداشته، ویدیوهای این صحنه ها توسط روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان تهیه شده است!


X

کد خبر : 9271 - جمعه 17 اسفند 1397 - 22:53
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است