FooladFc.ir
افشین قطبی در ویژه برنامه نوروزی؛
قلب من برای فولاد و خوزستان می تپد

 سیدعلی ضیا شب گذشته در برنامه تحویل سال شبکه یک میزبان افشین قطبی مربی تیم فولاد خوزستان بود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی در ابتدا درباره پدرش توضیح داد: «در 12 سال اخیر ایرانی ها هر بار مرا می بینند از من می پرسند پدر شما رضا قطبی است؟ پدر من محمد قطبی است که معلم زبان بودند و حالا در کالیفرنیا زندگی می کند.»

او در پاسخ به اینکه چه شد از پرسپولیس و تیم ملی رفتید و دوباره به ایران برگشتید، گفت: «حرفه من فوتبال است و وقتی مربی فوتبال بین المللی می شوی همیشه با یک ساک کنارت زندگی می کنی. موقعیت تیم ژاپن برای حرفه و کارنامه من خوب بود و می خواستیم در بهترین لیگ آسیا کار کنم. برگشتنم هم یک ماموریت خدایی بود و احساس کردم باید برگردم و به وطنم خدمت کنم.»

مربی سابق تیم ملی در پاسخ به اینکه کدام نقطه از ایران را برای گشت و گذار پیشنهاد می کند، گفت: «من همه جای ایران را دوست دارم و هر جایی می روم به خوبی ها و زیبایی ها نگاه می کنم. هر کجا که رفتم هم به خوبی ها نگاه کردم.»

سرمربی تیم فولاد خوزستان که در ویژه برنامه نوروزی شبکه یک سیما حضور یافت‌؛ در پاسخ به سوال علی ضیا، مجری برنامه مبنی بر اینکه شانس قهرمانی در لیگ با کدام تیم است، گفت: با توجه به توانایی و مهره هایی که چهار تیم سپاهان، تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس دارند به نظر من یکی از این تیم ها قهرمان می شود، اما در این زمان انتخاب این تیم خیلی سخت و دشوار است.

در این هنگام اما علی ضیا مجری برنامه که علاقه خاصی به «پرسپولیس» دارد، گفت: «پرسپولیس قهرمان می شود».

او در ادامه رو به رامبد جوان دیگر مهمان این برنامه، عنوان کرد: آقای قطبی پیش از این سرمربی تیم پرسپولیس بوده و حتما قلب ایشان برای این تیم می تپد که قطبی در واکنش به این مطلب اظهار داشت که به هر حال همه مطلع هستند من پرسپولیس را دوست دارم و علاقمندم که در بین این چهار تیم قهرمان شود اما قلب من برای فولاد و خوزستان می تپد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در بخش دیگری از صحبت هایش فرا رسیدن سال نو را به مردم ایران تبریک گفت و از زحمات مهندس محمد کشانی، مهندس علی محمدی و دکتر حبیب‌الله رضایی تشکر کرد و اشاره کوتاهی نیز به ورزشگاه جدید و مدرن فولاد خوزستان که روز جمعه افتتاح شد، داشت.

کد خبر : 9286 - سه شنبه 28 اسفند 1397 - 9:17
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است