FooladFc.ir
رضایی: فولاد خوزستان در کمک به سیل زدگان پیشقدم شد
به داشتن این هواداران افتخار می کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تقدیر از هواداران این باشگاه در امدادرسانی به سیل زدگان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی صحیح شاهد کاهش التیام و به حداقل رساندن خسارتها به هم استانی های سیل زده عزیزمان باشیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حبیب الله رضایی ضمن همدردی با سیل زدگان استان های گلستان، فارس، لرستان و خوزستان و دیگر نقاط کشورمان اظهار داشت: متاسفانه آغاز سال جدید با خاطرات تلخی همراه بود. هموطنانمان در شهرها و روستاه های زیادی گرفتار سیل شده اند. در خوزستان هم طغیان رودخانه دز، کارون و کرخه خسارت فراوانی به منازل، مزارع و زیرساخت ها وارد کرده که جا دارد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی استاندار محترم، نیروهای امدادی، جوانان غیور و مردم شریف استان و سایر ارگان ها از آقای کشانی، مدیر عامل محترم فولاد که با تصمیمات صحیح و در راستای مسئولیت های اجتماعی در امدادرسانی به برادران و خواهران سیل زده مان پیشقدم شده اند، تشکر کنم و امیدوارم با ادامه این روند شاهد کاهش التیام و زخم های سیل زدگان باشیم. البته در این راستا باشگاه فولاد برنامه ریزی هایی انجام داده و علاوه بر کمک مالی، قصد داریم به اتفاق بازیکنان، مربیان و آقای قطبی به مناطق سیل زده سر بزنیم.

 رضایی همچنین ضمن تقدیر از حرکت هواداران فولاد خوزستان در کمک به سیل زدگان اظهار داشت: ملت ایران همواره اتحاد و نوع دوستی خود را در سختی ها نشان داده و باعث افتخار ماست که در کنار برنامه های باشگاه در کمک به سیل زدگان، هواداران فولاد در اقدامی زیبا، به صورت خودجوش و با هماهنگی باشگاه رسالت اصلی خود را به رخ می کشند و تعصب و غیرت خوزستانی را بار دیگر به منصه ظهور می رسانند. البته ما همواره شاهد اینگونه رفتارها بوده ایم. آنها با استقبال از هواداران تیم‌های میهمان و راه اندازی کمپین «نه به توهین» و همچنین رعایت نظم و نظافت ورزشگاه فولاد خوزستان خود را اثبات کرده اند و در بعد خارج از فوتبال و در بحران کنونی نیز با مراجعه به مناطق سیل زده و روستاهای محروم در ساخت سیل بند ها، امداد رسانی و حفاظت از جان و مال مردم کوشش می کنند.

دکتر رضایی همچنین به شرایط تیم فولاد خوزستان اشاره کرد و گفت: خدا را شکر تیم روند صعودی خوبی را طی کرده و در حال حاضر در رده ششم جدول جای دارد. نکته مثبت و اصلی این روزهای فولاد به نوع بازی آن برمی‌گردد. این تیم مقابل مدعیان اصلی لیگ محک خوبی خورده و قدرت آن تا اندازه زیادی نمایان شده. اطمینان داریم که فولاد با ادامه این روند و ارائه بازی های هجومی و هدفمند به آن جایگاه اصلی که همه انتظارش را می کشند، خواهد رسید. زحمات بازیکنان، کادر فنی و در راس همه آنها آقای قطبی سرمربی کاربلد تیم کارساز شده و امیدواریم شاهد درخشش فولاد در مابقی بازی ها و لیگ نوزدهم باشیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص احتمال برگزاری دیدار فولاد و استقلال خوزستان در ورزشگاه اختصاصی فولاد، اظهار داشت: با توجه به کیفیت زمین و امکانات قطعا ما ترجیح می دهیم که در این ورزشگاه بازی را برگزار کنیم. اما با توجه به محدودیت ها و مقررات سازمان لیگ و همچنین بحث میزبانی استقلال خوزستان و اینکه هیچگونه درخواست رسمی از سوی این باشگاه صورت نگرفته است، به احتمال زیاد این بازی در ورزشگاه غدیر برگزار خواهد شد.

کد خبر : 9298 - دوشنبه 19 فروردین 1398 - 14:12
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است