FooladFc.ir
در دیداری خیرخواهانه؛
برتری فولاد خوزستان برابر رسانه ورزش خوزستان

تیم کادر فنی باشگاه فولاد خوزستان در دیداری که به منظور حمایت از سیل زدگان خوزستانی برگزار شد، رسانه ورزش استان خوزستان را شکست داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این دیدار که از ساعت 19:20 در زمین شماره یک فولاد خوزستان آغاز شد، فولادی ها موفق شدند در رقابت با تیم سختکوش و سرعتی رسانه خوزستان نیمه‌ی نخست را با نتیجه یک بر صفر به اتمام برسانند و پس از آن در نیمه دوم با زدن یک گل دیگر اختلاف شان با این تیم را به عدد 2 برسانند.

در این بازی فولادی‌ها در نیمه نخست روی ارسال دقیق میثم سلیمانی و ضد حمله تماشایی حبیب الله رضایی و در موقعیت تک به تک، گل اول را درون دروازه رسانه ای ها جای دادند.

پس از آن اما تیم رسانه خوزستان چند موقعیت برای گلزنی داشت که با توجه به دفاع مستحکم فولاد و بازی بدون نقص نعیم سعداوی و همچنین واکنش های ابراهیم میرزاپور و سایر بازیکنان این تیم مانع از گلزنی اصحاب رسانه شدند.

سایر دقایق این بازی نیز با فشار هر دو تیم و خلق موقعیت بر روی دروازه ها ادامه یافت تا اینکه فولادی ها با ارسال توپ توسط ایمان برون از میانه زمین و ضربه میثاق دهقانی موفق شدند گل دوم را بثمر برسانند.

بازیکنان تیم کادر فنی فولاد خوزستان در این بازی را آقایان علی محمدی، حبیب الله رضایی، افشین قطبی، نعیم سعداوی، ایمان برون، علی اکبر مهدی پور، اسماعیل حاجی زاده، ایمان مبعلی، ابراهیم میرزاپور، جهانیار محبی مقدم، احمد حسینی نژاد، محسن رضایی، وحید اعتمادی، میثم سلیمانی، حبیب خدریان، بهمن فریس، ناصر چالشتری، حبیب علایی، علی اسکندری، مجید کمالی، محمود حاجی پور، مجید کمالی، میثاق دهقانی  تشکیل داده بودند.


گفتنی است، قضاوت این دیدار دوستانه بر عهده منوچهر بیات، بهروز برون و کورش شهریاری بود.

کد خبر : 9308 - دوشنبه 26 فروردین 1398 - 21:35
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است