FooladFc.ir
فولاد هفتمین خط حمله لیگ هجدهم شد
حسن بیت سعید، آقای پاس گل فولاد

تیم فولاد خوزستان در پایان هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر رده هشتم را از آن خود کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، فولادمردان در طول 30 هفته لیگ، 30 گل به ثمر رساندند و با آمار نسبی 1 گل در هر بازی، هفتمین خط حمله لیگ را به خود اختصاص دادند. در این رقابت ها سپاهان با 46، تراکتورسازی با 42، استقلال با 40، پرسپولیس با 36 و پدیده و صنعت نفت با 32 گل زده عملکرد بهتری از فولاد داشتند.
جالب اینکه 22 بازی این فصل برای فولادمردان با گل زده به پایان رسید و در 8 مسابقه توپ فولاد وارد دروازه حریف نشده است.

همچنین از مجموع گل های زده این تیم، 13 گل در نیم فصل اول، 17 گل در نیم فصل دوم، 17 گل فولادی ها در دیدارهای خانگی، 2 گل از روی نقطه پنالتی و یک گل روی اشتباه تیم مقابل به ثمر رسید.

فولاد در فصل گذشته 8 بازی را بدون گل زده، 12 دیدار با 1 گل زده، 6 دیدار با 2 گل زده و 2 بازی با 3 گل به پایان رساند.

در همین حال بیشترین گل زده قرمز و زردپوشان خوزستانی به هفته 13 و 25 برمی گردد، جایی که فولاد با نتایج 3 بر 2 برابر پیکان و 3 بر 1 برابر استقلال خوزستان به برتری رسید.

در طول رقابت های لیگ برتر لوسیانو پریرا 16 گل، حسن بیت سعید 5 گل و سینا مریدی، میلاد بدرقه، رضا میرزایی، مهدی زبیدی، ایوب والی، آرش افشین، مسی بوولی و تاکافومی آکاهوشی هرکدام 1گل برای فولاد به ثمر رساندند.

همچنین حسن بیت سعید با 8پاس، مهدی زبیدی با 4پاس، فرزاد جعفری و صابر حردانی هرکدام با 3پاس، تاکافومی آکاهوشی، ایوب والی، لوسیانو پریرا، رضا میرزایی، فرشاد سالاروند و سوارز تارتا هرکدام با 2پاس زمینه را برای گلزنی این تیم پدید آوردند.

کد خبر : 9343 - چهارشنبه 01 خرداد 1398 - 13:34
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است