FooladFc.ir
آذری در گفتگوی رادیوی عنوان کرد:
جواد نکونام با تمام قدرت بالای سر تیم است، حضور طیبی در فولاد منتفی شد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از لغو حضور مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان اصفهان در این باشگاه خبر داد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری درباره مطالبه یک میلیارد تومانی باشگاه سپاهان از فولاد خوزستان، برای انتقال محمد طیبی اظهار داشت: روز گذشته (جمعه) فن‌پیج طیبی متنی منتشر کرد و گفت رضایتنامه‌ام را از سپاهان گرفتم و فولادی‌ها گفتند ثبت قرارداد کن. رجبی مربی ما با او صحبت کرده بود و فکر می‌کنم طیبی در انتشار پُست خود در فن‌پیج عجله کرد. او این پُست را در صفحه خود نگذاشت، اما پس از سال‌ها رصد این مسائل برای ما سخت نیست که قضایا را بفهمیم. این صحبت‌های خود طیبی بود که از طرف فن‌پیج‌ها منتشر شد.

وی با بیان اینکه تصریح کرد:‌ این مبلغ، حق باشگاه سپاهان است و ما اسناد را منتشر کردیم تا عزیزانی که ما را تحت هجمه قرار دادند و گفتند نمی‌خواهید طیبی را جذب کنید، در جریان باشند. باشگاه فولاد تلاشش را برای جذب طیبی کرد، اما وقتی سپاهان می‌خواهد دارایی خود را انتقال دهد، حقش محفوظ است و باید حق ترانسفر بگیرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه همچنان به دنبال جذب طیبی است یا خیر، خاطرنشان کرد: با پُستی که او منتشر کرد، ما را بر آن داشت که به گزینه دیگری فکر کنیم. سیدمهران موسوی به ما اضافه شده است، عارف آغاسی را داریم و ایوب والی که رهبر بی‌ادعای ماست، به روزهای خوبش نزدیک می‌شود. موسی کولیبالی هم دیگر مدافع ماست و اگر قبلاً به طیبی فکر می‌کردیم، حضورش در فولاد با این پُست منتفی شد.

آذری درباره زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهاد باشگاه استقلال به جواد نکونام بیان کرد: من صرفاً در قالب یک شایعه به این موضوع نگاه می‌کنم و پاسخ شایعه را نمی‌دهم. جواد قراردادش را با فولاد امضا و کارش را شروع کرده است. او مورد توجه باشگاه‌های بزرگ ایران از جمله استقلال و تراکتور بود که افتخار بزرگی برای فولاد است. من منتظر روزی هستم که نکونام و یحیی گل‌محمدی که سال‌ها در سطح اول فوتبال ما فعالیت کرده‌اند، از طرف تیم ملی دعوت به همکاری شوند.

وی که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، در ادامه گفت: با شرایط نابسامانی که در باشگاه استقلال وجود دارد، من «فعلاً» این خبر را تکذیب می‌کنم و جواد با تمام قدرت، در کردان کرج بالای سر فولاد است. مذاکره‌ای با ما یا نکونام انجام نشده و تمام تمرکز او روی این است که فولاد آماده لیگ برتر شود. این شایعات همیشه وجود دارد و من به آن فکر نمی‌کنم. این «فعلاً» تا پایان لیگ است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت گفته بود باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی فولاد نباید باز می‌شد، اظهار داشت: تلاش می‌کنم حرمت موی سپید امثال بیات را نگه دارم، اما حرمت امامزاده به متولی آن است. بیات به مفاد آیین‌نامه‌ها و اساسنامه‌های نقل‌وانتقالات، اشراف کامل ندارد. اگر وارد چرخه نقل‌وانتقالات شده باشید، باید پنجره بعدی بسته شود و بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات در روز 15 شهریور به ما ابلاغ شد.

آذری با بیان اینکه باشگاه فولاد، اعاده دادرسی کرده و با اعضای کمیته وضعیت جلسه داشته است، تصریح کرد: از محمودزاده، براتی، نورشرق، نبی، صالحی و خانم شهریاری تشکر می‌کنم که موضوع را بررسی کردند و دیدند خواسته ما برحق است. به همین دلیل پنجره بعدی فولاد بسته شده است و از بیات می‌خواهم حرمت خود را حفظ کند. مسائلی در پرونده وجود دارد که برای بیات خوب نیست و نمی‌خواهم باز شود. به‌عنوان یک کوچک‌تر به بیات توصیه می‌کنم که حرمت کوچکترها را نگه دارند. من با همه وجود از حق فولاد دفاع می‌کنم که این برای بیات خوب نیست.

وی در مورد پیشنهاد باشگاه فولاد برای جذب سعید واسعی خاطرنشان کرد: یک ماه پیش با هماهنگی باشگاه پیکان و اکبر محمدی درباره واسعی مذاکره کردیم. تلاش می‌کنم هیاهوی نقل‌وانتقالاتی به راه نیندازم و براساس استراتژی سازمان‌یافته کار کنم. یک ماه پیش جلسه‌ای با دوستان عزیز باشگاه پیکان داشتیم و اجازه گرفتیم که با واسعی و مدیربرنامه‌هایش مذاکره کنیم. باشگاه پیکان ابتدا چهار میلیارد تومان بابت رضایتنامه واسعی خواست، اما با نامه‌ای که زدیم، مبلغ درخواستی را کاهش دادیم. با مراوداتی که میان ایرانخودرو و فولاد در سطوح بالای مدیریتی وجود دارد، تا این لحظه اتفاق خاصی نیفتاده است و ما فقط مذاکرات اولیه را داشتیم.

کد خبر : 9877 - شنبه 12 مهر 1399 - 13:4
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است