FooladFc.ir
هاشمی نسب در کنفرانس خبری پس از بازی با استقلال:
از بازیکنان تیم فولاد که مردانه جنگیدند، تشکر می‌کنم

مربی تیم فولاد خوزستان گفت: داور بازی مسابقه فولاد خوزستان و استقلال تهران ، امروز فراتر از یک ستاره عمل کرد که جا دارد به دلیل قضاوت صحیح از او تشکر کنم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی نسب جمعه شب در نشست خبری پس از بازی با تیم استقلال در اهواز  بیان کرد:از بازیکنان تیم فولاد که مردانه جنگیدند، تشکر می‌کنم. از ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم و خوشحالم مقابل تیمی بازی می‌کردیم که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی است.

وی با بیان اینکه در طول ۹۰ دقیقه بازی در دست ما بود و روی یک اشتباه گل خوردیم افزود: پس از اینکه گل تساوی را به ثمر رساندیم، استقلال برای حفظ نتیجه تغییر سیستم داد و با پنج مدافع بازی کرد اما خوشحالم که در نهایت توانستیم پیروز بازی شویم.

مربی تیم فولاد با اشاره به اینکه استقلال مدعی اول قهرمانی است گفت: می‌دانستیم بازی سختی مقابل آنها داریم ولی آن چیزی که از این تیم در ذهن ما بود محقق نشد. به هواداران فولاد خوزستان تبریک می‌گویم و امیدوارم به روند خوبمان ادامه دهیم.

وی در خصوص عملکرد داور بازی بیان کرد: پیش از بازی هم گفتم که ما نباید در مورد داوری صحبت کنیم ولی با توجه به بیانیه‌هایی که از سوی حریف منتشر شده بود آقای زاهدی فر فشار زیادی را تحمل می‌کرد اما در کل عملکرد خوبی داشت.

هاشمی نسب در خصوص وضعیت سینا مریدی هافبک این تیم افزود: مریدی در فهرست تیم فولاد است اما هنور به شرایط ایده آل نرسیده است. امروز هفت بازیکن خود را به دلیل کرونا و مصدومیت در اختیار نداشتیم و اگر آنها به تیم اضافه شوند شرایط بهتری خواهیم داشت.

وی در خصوص مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز بیان کرد: تمام تلاشمان را برای بهتر شدن انجام می‌دهیم. ما نماینده ۸۰ میلیون ایرانی هستیم و سعی می‌کنیم بهترین نتیجه را در این مسابقات کسب کنیم.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران از هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال، که عصر روز جمعه در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار شد با برتری ۲ بر یک به سود فولاد به پایان رسید.

کد خبر : 9943 - جمعه 30 آبان 1399 - 20:34
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است