1400/01/27
4:9
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ قهرمانان آسیا / هفته 2
لوکوموتیوازبکستان

1
1
فولاد خوزستان

چهارشنبه 13 اسفند 1393

13:30
لوکوموتیو تاشکند

هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا؛

فولاد با یک امتیاز به ایران باز می گردد

دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان و لوکوموتیو ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا امروز با نتیجه تساوی به پایان رسید.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، فولاد خوزستان در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 13 و 30 دقیقه امروز در ورزشگاه لوکوموتیو به مصاف تیم لوکوموتیو تاشکند رفت.
لوکوموتیو بازی را خیلی قدرتمند شروع کرد و در همان دقیقه 6 بازی شوت زویتوف در غفلت بازیکنان فولاد خوزستان به گل تبدیل شد.

در ادامه بازی فولاد خوزستان برای جبران این گل حملات زیادی را روی دروازه حریف تدارک دید.

دقیقه 32 کرنری که بازیکنان فولاد خوزستان روی دروازه حریف خود ارسال کردند توسط مدافعان این تیم برگشت داده شد که در پشت محوطه جریمه توپ به مهرداد جماعتی رسید. جماعتی توپ را به سمت دروازه شوت کرد که این توپ به بازیکن لوکوموتیو خورد تا گل تساوی شاگردان اسکوچیچ به ثمر برسد.

در ادامه بازی بازهم توپ و میدان در اختیار بازیکنان فولاد خوزستان بود و آنها چند حمله دیگر را روی دروازه لوکوموتیو به وجود آوردند که راه به جایی نبرد.

دقیقه 38 شوت بازیکن لوکوموتیو را علی سلیمی دروازه‌بان فولاد خوزستان به زیبایی دریافت کرد.

بازیکنان لوکوموتیو در نیمه اول بازی خشنی انجام دادند. حتی در دقیقه 25 ضربه بازیکنان این تیم به اسماعیل شریفات باعث شد سر این بازیکن بشکند تا او با سری بانداژ شده به کار خود ادامه دهد.
نیمه اول بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نیمه دوم
فولاد خوزستان در نیمه دوم با آوردن محمد قاضی به جای امید خالدی قصد داشت بازی را هجومی دنبال کند تا با زدن گل دوم 3 امتیاز این مسابقه را به خود اختصاص دهد.
در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم لوکوموتیو بازی بهتری نسبت به فولاد خوزستان ارائه کرد و توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشت. البته این تیم در خلق موقعیت چندان قوی عمل نمی‌کرد.

دقیقه 70 ضربه ایستگاهی بازیکن لوکوموتیو را سلیمی دریافت کرد.
دقیقه 72 شوت یوسف وکیا را دروازه‌بان لوکوموتیو به خوبی دریافت کرد.

دقیقه 79 ارسال بازیکنان لوکوموتیو ازبکستان روی یک ضربه ایستگاهی را بازیکنان فولاد خوزستان به سختی دور کردند.
دقیقه 80 حرکت انفرادی ساسان انصاری او را مقابل دروازه لوکوموتیو قرار داد اما شوت این بازیکن را دروزاه‌بان حریف دریافت کرد.

 فولاد خوزستان در دیدار اول خود مقابل السد قطر به تساوی بدون گل رسید. لوکوموتیو هم مقابل الهلال عربستان در دیدار اول خود با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.
با احتساب این نتایج الهلال با 3 امتیاز صدرنشین است. فولاد خوزستان با 2 امتیاز در رده دوم قرار دارد. السد و لوکوموتیو هم با یک امتیاز در رده های سوم تا چهارم هستند.در دیگر این گروه السد قطر و الهلال عربستان از ساعت 19 و 15 دقیقه به مصاف یکدیگر می‌روند.

گزارش بازی
علیرضا سلیمی امید خالدی مهرداد جماعتی اسماعیل شریفات ساسان انصاری یوسف وکیا ماتیاس چاگو لئونارد مساریچ آلویس برتراند نونگ احمد آل نعمه محسن مسلمان محمد قاضی علی سینا ربانی بهمن کامل
یوسف وکیا (0)


محمد قاضی به جای امید خالدی (46)


علی سینا ربانی به جای آلویس برتراند نونگ (73)


بهمن کامل به جای یوسف وکیا (82)


مهرداد جماعتی (32)محسن مسلمان (32)فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---