پس از قرعهکشی مسابقات لیگ اول دسته اول فوتبال ایران برنامه کامل این مسابقات در فصل 93-94 مشخص شد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، قرعهکشی لیگ دسته اول فوتبال ایران برگزار شد و به این ترتیب تیم فولادنوبن خوزستان در هفته نخست از این رقابت ها باید روبروی تیم نیروی زمینی صف آرایی کنند. برنامه کامل این مسابقات به شرح زیر است.
برنامه مسابقات گروه اول رقابت های لیگ دسته یک:
هفته اول:
آلومینیوم هرمزگان - فجر شهید سپاسی
نفت و گاز گچساران - مس کرمان
استقلال اهواز - نساجی مازندان
نیروی زمینی - فولاد نوین
گیتی پسند اصفهان- ایرانجوان بوشهر
یزدلوله - شهرداری اردبیل
هفته دوم:
نفت و گاز گچساران- آلومینیوم
فجر سپاسی - نساجی مازندران
مس کرمان - نیروی زمینی
استقلال اهواز - ایران جوان بوشهر
فولاد نوین - یزد لوله
گیتیپسند اصفهان - شهرداری اردبیل
هفته سوم:
آلومینیوم هرمزگان - نساجی مازندران
نفت و گاز گچساران - نیروی زمینی
فجر سپاسی - ایران جوان بوشهر
مس کرمان - یزد لوله
استقلال اهواز - شهرداری اردبیل
گیتیپسند اصفهان- فولاد نوین
هفته چهارم:
آلومینیوم - نیروی زمینی
نساجی مازندران - ایران جوان بوشهر
یزد لوله - نفت و گاز گچساران
فجر سپاسی - شهرداری اردبیل
مس کرمان - گیتیپسند اصفهان
فولاد نوین- استقلال اهواز
هفته پنجم:
آلومینیوم هرمزگان - ایران جوان بوشهر
نیروی زمینی - یزد لوله
نساجی مازندران
شهرداری اردبیل
گیتیپسند - نفت و گاز
فجر سپاسی - فولاد نوین
مس کرمان - استقلال اهواز
هفته ششم:
آلومینیوم هرمزگان - یزد لوله
ایران جوان بوشهر - شهرداری اردبیل
نیروی زمینی - گیتیپسند اصفهان
فولاد نوین- نساجی مازندران
استقلال اهواز - نفت و گاز گچساران
فجر سپاسی - مس کرمان
هفته هفتم:
آلومینیوم هرمزگان - شهرداری اردبیل
یزد لوله - گیتیپسند اصفهان
ایران جوان بوشهر- فولاد نوین
نیروی زمینی - استقلال اهواز
نساجی مازندران - مس کرمان
نفت و گاز گچساران - فجر سپاسی
هفته هشتم:
آلومینیوم هرمزگان - گیتیپسند اصفهان
فولاد نوین - شهرداری اردبیل
یزد لوله - استقلال اهواز
مس کرمان - ایران جوان بوشهر
نیروی زمینی - فجر سپاسی
نساجی - نفت و گاز
هفته نهم:
آلومینیوم - فولاد نوین
استقلال اهواز - گیتیپسند اصفهان
شهرداری اردبیل - مس کرمان
یزد لوله - فجر سپاسی
ایران جوان - نفت و گاز گچساران
نیروی زمینی - نساجی
هفته دهم:
آلومینیوم هرمزگان - استقلال اهواز
مس کرمان - فولاد نوین
گیتیپسند اصفهان - فجر سپاسی
شهرداری اردبیل - نفت و گاز گچساران
یزد لوله - نساجی
ایران جوان - نیروی زمینی
هفته یازدهم:
آلومینیوم هرمزگان - مس کرمان
استقلال اهواز - فجر سپاسی
فولاد نوین - نفت و گاز
گیتیپسند اصفهان - نساجی
شهرداری اردبیل - نیروی زمینی
یزد لوله - ایران جوان