1402/03/14
19:20
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

قوانین سایت

صفحه اصلی >    قوانین سایت

آشنایی با قوانین سایت باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان

سایت باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان، پس از سالها فعالیت در حوزه مجازی و اینترنت از روزهای نخست سال 1393 دچار تغییرات فراوانی شد که از آن جمله می توان به بخش های مرتبط با کاربران و هواداران یاد کرد.

برای آشنایی با این امکانات و چگونگی شرکت در آنها در ادامه با ما باشید:

 

* چگونگی حضور در پیشبینی ها

این سایت که ارزش زیادی برای مخاطبان خود و همه فوتبال دوستان قائل است همه ساله با آغاز مسابقات فوتبال در لیگ هایی که نماینده ای از باشگاه در آن حضور دارد، قابلیت پیشبینی نتایج دیدارها را برای کاربران عضو فراهم می کند.

لذا، کاربران سایت باشگاه می توانند با عضویت در این سایت و ورود به پنل های پیشبینی، این فرایند را که دارای قوانین خاصی می باشد طی کرده و در یک رقابت تنگاتنگ با دیگر کاربران،شانس خود را برای دریافت جوایز ویژه ای که در پایان رقابت ها توزیع می شود، آزمایش کنند.

 

 

* پیشبینی بیشتر، امتیاز بیشتر!

لازم به ذکر است که ملاک برای برتری یک کاربر در این مسابقات تعداد امتیازهای او می باشد و کاربران سایت می توانند با پیشبینی همه نتایج دیدارهای فولاد، فولادنوین، امید فولاد، جوانان فولاد، نوجوانان فولاد، نونهالان فولاد و ... بر تعداد امتیازهای خود بیافزایند و از طریق پروفایل خود از امتیاز و شرایط رقابتشان با دیگر اعضای سایت آگاه شوند.

 

* هر نظر، 1 امتیاز

همچنین این سایت برای نخستین بار یک قابلیت جدید را برای کابران خود فراهم کرده است. در این شیوه اگر کاربران عضو سایت در هر کدام از پست ها شامل خبر، گفتگو، تصاویر و ویدیو نظرات خود را به انتشار بگذارند، هر کدام از نظرهای آن کاربر یک امتیاز حساب شده و به مجموع امتیازهای کاربران می افزاید. به بیان دیگر سایت باشگاه برای کاربرانی که در ارائه دیدگاه ها و نظرات فعالیتی بیشتر دارند، شانسی برای بهره مندی بیشتر از جوایز سایت می دهد.

 

گفتنی است؛ سایت باشگاه فولاد خوزستان هم اکنون در آدرس fooladfc.ir قابل دسترسی است.

فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---