1403/02/06
2:0
Register
نونهالان 1392 نونهالان 1392

تبلیغاتسایر لیگ ها

معرفی

صفحه اصلی >    معرفی

 آکادمی فوتبال باشگاه فولاد خوزستان در سال ۱۳۷۹ با هدف کشف و پرورش جوانان مستعد خوزستانی تأسیس شد.

باشگاه فولاد از معدود باشگاه‌های فوتبال ایران است که در تمامی رده‌های پایه حضور جدی دارد.

توجه به رده‌های پایه و بازیکنانی که آینده فوتبال استان و کشور را رقم می‌زنند همواره از اهداف و سیاست‌های کلان باشگاه فولاد بوده و عناوین زیادی  که در طی سال‌های اخیر به دست آمده و بازیکنان فراوانی که به تیم‌های ملی مختلف کشور تحویل داده شده گواه این موضوع است.

باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد خوزستان در راستاي اهداف از پيش تعيين شده و برنامه هاي مدون و دراز مدت خويش با هدف كشف، آموزش و پرورش استعدادها به منظور پشتوانه سازي براي تيم هاي بزرگسالان خود و نيز براي خدمت به تيم ملي و نيز ايجاد زمينه ترانسفر بازيكن بمنظور كسب درآمد، مبادرت به تاسيس تيم هاي پايه در رده هاي مدارس فوتبال، نونهالان، نوجوانان،جوانان و اميد نموده و همه ساله ضمن حفظ بازيكنان موجود كه سرمايه هاي باشگاه هستند اقدام به شناسائي و كشف بازيكنان مستعد و آينده دار نموده و اين چرخه آموزش و پرورش و تحويل بازيكن در راستاي اعتلاي جايگاه ورزش فوتبال در استان و كشور كماكان با جديت و پيگيري مستمر ادامه دارد.

در همين راستا، اولين قدم تأسيس يك آكادمي واقعي فوتبال بود که با درایت مدیران این مجموعه امکانپذیر شد،‌ اسكان بازيكنان جوان، تغذيه سالم و بهداشتي، اختصاص دو زمين چمن اختصاصي و يك سالن سرپوشيده چمن مصنوعي جهت آموزش تكنيك كه مجهز به دستگاههاي پيشرفته بدنسازي مي باشد، پرداخت كمك هزينه تحصيلي بازيكنان و نظارت بر پيشرفت درسي آنان، تضمين سلامتي بازيكنان جوان از طريق بيمه هاي درماني و نظارت كادر پزشكي، اختصاص امكانات آب درماني، سونا و جكوزي و غيره در تمام اوقات هفته، مراقبت هاي فرهنگي و اخلاقي و همچنين استخدام مربيان خارجي جهت بالا بردن سطح كيفي فني و قدرت بدني و آمادگي جسماني بازيكنان از جمله استراتژي هاي دسترسي به اهداف عاليه باشگاه مي باشد.

فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1700 - مجموع امتیازات : 3499
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1513 - مجموع امتیازات : 2845
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1465 - مجموع امتیازات : 2682
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1440 - مجموع امتیازات : 2758
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1422 - مجموع امتیازات : 2633
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1293 - مجموع امتیازات : 2019
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---