1402/03/09
18:38
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ برتر / هفته 28
ذوب آهن

2
0
فولاد خوزستان

جمعه 15 اردیبهشت 1402

18:00
فولاد شهر

هفته 28 لیگ برتر

شکست تلخ فولادمردان در دیار زاینده رود

تیم فولاد خوزستان برابر ذوب‌آهن شکست خورد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، تیم ذوب‌آهن در دیداری خانگی در ورزشگاه فولادشهر از ساعت ۱۸ امروز جمعه با قضاوت حمید حاج‌ملک به مصاف فولاد رفت که توانست با نتیجه یک بر صفر در این دیدار به برتری برسند تا سه امتیاز حساس این دیدار را در خانه حفظ کند.
دو تیم در شرایطی پای به این دیدار گذاشتند که نه شانس کسب سهمیه و نه در خطر سقوط قرار داشتند و تنها دنبال این بودند که لیگ را با قرار گرفتن در جایگاه تک رقمی خاتمه دهند.
دو تیم در طول بازی موقعیت‌هایی داشتند اما واکنش‌های زیبای کنت و یکبار هم مهدی شیری موجب شد تا میزبان به گل نرسد. جدی‌ترین موقعیت فولاد هم توسط پهلوان به هدر رفت.
با این حال در دقیقه ۷۵ ذوب‌آهن با ایجاد موقعیت روی پرتاب‌های بلند، توانست توسط آرمان اکوان دروازه میهمان را باز کند.
پس از این اتفاق هم فولاد سرتاپا حمله شد تا نتیجه را جبران کند اما در دقیقه ۵+۹۰ شهرام سالاری در موقعیتی تک به تک دروازه فولاد را باز کرد تا این مسابقه در نهایت با برتری دو بر صفر شاگردان تارتار خاتمه یابد.
ذوب‌آهن با این نتیجه ۳۴ امتیازی شد و توانست به رتبه تک رقمی در جدول یعنی نهم برسد. فولاد با ۳۸ امتیاز در رده هفتم جای دارد.

گزارش بازی
محمد آبشک وحید حیدریه ایوب والی ساسان انصاری حمید بوحمدان علیرضا کوشکی مهدی شیری احسان پهلوان کریستوفر کنت اشکان دژاگه محمد نژادمهدی سینا مریدی مجتبی نجاریان محمدرضا غبیشاوی الکس آلگریا سعید آقایی
سینا مریدی به جای احسان پهلوان (63)


مجتبی نجاریان به جای محمد آبشک (63)


محمدرضا غبیشاوی به جای اشکان دژاگه (63)


الکس آلگریا به جای حمید بوحمدان (80)


سعید آقایی به جای علیرضا کوشکی (86)
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---