1402/09/09
15:17
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 17 مرداد 1402 22:28

منصوریان: در این مدت بازیکنانم با تمام وجود کار کردند

یکی از مهم‌ترین دیدارهای اول لیگ را داریم

سرمربی تیم فولاد خوزستان کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با گل‌گهر سیرجان شرکت کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، علیرضا منصوریان، سرمربی فولاد در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی اول لیگ بیست و سوم و جدال با گل‌گهر سیرجان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: ابتدا به نوبه خودم روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه تبریک عرض می‌کنم و برای آن‌ها سراسر یمن، پیروزی و سربلندی آرزو می‌کنم. افتخار این را داریم لیگ را در سیرجان و با تیم خوب گل‌گهر شروع کنیم. فردا برای ما لیگ شروع می‌شود و می‌دانیم یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته اول لیگ برتر را برگزار می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: شناخت خوبی از گل‌گهر داریم و آنالیزی که از تیم فنی‌ این تیم داریم به سال قبل باز می‌گردد که با تیم الفیصلی مقابل فولاد قرار گرفتند. طبق اطلاعاتی که داریم، تیمشان زیاد تغییر نکرده است و یکی، دو بازیکن از تیم سال قبل ما هم اینجا هستند. در مجموع اول لیگ است و شناخت و آنالیز دقیق تیم‌ها از یکدیگر نخواهند داشت. در واقع از هفته دوم آنالیز شروع می‌شود. با اینکه زمان بدنسازی ما کم بود اما از عملکرد بازیکنانم بسیار راضی هستم. با تمام وجود کار کردند و زحمت کشیدند و امیدوارم در این چهار هفته به فرم ایده‌آل برسیم. ان‌شالله ۲،۳ بازیکنی هم که مدنظر ما هستند به تیم اضافه شوند.

سرمربی فولاد در خصوص تغییرات ایجاد شده در تیمش گفت: روش تمرینی را طوری برگزار کردیم که هر روز کار تاکتیکی فوتبال را داشته باشیم تا بتوانیم به هماهنگی برسیم. بازیکنان قدیم، بازیکنان جدید را خیلی خوب بین خودشان جا دادند و از نظر روحی و روانی نیز شرایط بسیار خوبی داریم و بازیکنان هر روز بهتر از دیروز کار می‌کنند.
منصوریان در پایان درباره حضور بانوان در استادیوم‌ها اینگونه گفت: خوشحالم اولین بازی فولاد با حضور بانوان انجام می‌شود. این یک بدعت خوب است که ان‌شالله شاهد آن در تمام استادیوم‌های ایران باشیم. مسئله‌ای که با دوستان صحبت می‌کردم، در ۲،۳ هفته‌ای که در تهران حضور بانوان برای استقلال و پرسپولیس آزاد بود، ادبیات شعارها و ادبیات برخورد تیم‌ها و بازیکنان با یکدیگر بسیار متفاوت شد. حضور بانوان با باید به فال نیک گرفت و آن‌ها باعث می‌شوند در یک مسیر جدید فرهنگی وارد شویم و قطع به یقین خوش یمن خواهد بود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1520 - مجموع امتیازات : 3319
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1390 - مجموع امتیازات : 2722
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1334 - مجموع امتیازات : 2551
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1311 - مجموع امتیازات : 2522
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1309 - مجموع امتیازات : 2627
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1213 - مجموع امتیازات : 1939
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---