1402/12/10
14:25
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

چهارشنبه 13 دی 1402 21:24

ایگناسیو مارتینز پس از دیدار با نساجی مازندران:

بحث های داوری حاشیه است باید 3 بر صفر می بردیم، باشگاه مطمئناً تیم را تقویت خواهد کرد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امروز باید 3 بر صفر پیروز می‌شدیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مارتینز بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: من 11 بازی سرمربی این تیم بوده‌ام. از روز اولی که در این تیم بوده‌ام تیم وضعیت بدی داشت، بدون امتیاز. ما نیم‌فصل اول را تمام کردیم و دیگر خطر سقوط نداریم. ما تیمی بودیم که در بیشتر بازی‌ها گل دریافت می‌کردیم. می‌دانید که چند بازی است گلی دریافت نکرده‌ایم. شما باید این را بدانید چون حرفه‌ای هستید. پیکان، ذوب‌آهن، استقلال، آلومینیوم، استقلال خوزستان منظورم این است از زمانی من سرمربی تیم شده‌ام تعداد گل های خورده تیم کمتر شده  است. امروز  باید 3 بر صفر پیروز می‌شدیم.
وی افزود: از همه رسانه‌ها تشکر می‌کنم برای حمایتی که از من کردید. از هواداران تشکر می‌کنم که 90 دقیقه تیم را تشویق و حمایت کردند و مهم‌تر از همه عملکرد و تلاش بازیکنان در زمین بود. بازی را امروز خوب شروع کردیم. بعد از گل اول دو موقعیت خوب گلزنی دیگر هم داشتیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد با اشاره به صحبت‌های کادر فنی نساجی گفت: شنیده‌ام در مورد داوری صحبت‌های مطرح شده اما توپی که در ابتدای بازی به عسگری رسید آفساید نبود. اینها بحث‌های حاشیه‌ای است در طول 90 دقیقه ما از حریف سرتر بودیم.
ایگناسیو در مورد اینکه "در 25 دقیقه آخر تیم شما چند موقعیت گلزنی را توسط بازیکنان جوانش از دست داد"، عنوان کرد: ممنون از سؤال‌تان، یک روز دوستی از من پرسید از بازیکنان آکادمی استفاده می‌کنید من آن روز گفتم تازه به این تیم آمده‌ام بعد از مدتی که گذشت اکنون بازیکنان جوان تیم ما زیاد شده‌اند. جوانان اکنون بسته به عملکردشان دارد تا بتوانند در زمین بازی کنند.
وی در مورد  اینکه به نظر می‌رسد فولاد در نیم‌فصل دوم نیاز به تقویت دارد، اظهار داشت: کاملاً متوجه‌ام فولاد تیم بزرگی است. این موضوع را متوجه‌ام که فولاد در گذشته جام‌های قهرمانی برده است. ما لحظات سختی را در نیم فصل اول پشت‌سر گذاشتیم و این مسائل بستگی به سیاست باشگاه دارد. منتظریم که اتفاقات خوب در نیم فصل دوم بیفتد. این موضوع را فراموش نکنید که باشگاه مطمئناً تیم را  تقویت خواهد کرد به صورت خیلی جدی.
سرمربی تیم فوتبال فولاد در مورد لیست خروجی تیم گفت: در روز آینده این لیست را ارائه می‌دهیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1636 - مجموع امتیازات : 3435
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1469 - مجموع امتیازات : 2801
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1415 - مجموع امتیازات : 2632
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 2711
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1388 - مجموع امتیازات : 2599
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1253 - مجموع امتیازات : 1979
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---