1403/03/24
19:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

یک شنبه 19 فروردین 1403 23:35

ویسی: اگر پارتی داشتیم وضع فولاد این نبود!

سرمربی فولاد به اتهاماتی که به فولاد زده می‌شود واکنش نشان داد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عبدالله ویسی، سرمربی فولاد، درباره بازی امروز تیمش مقابل هوادار عنوان کرد: یک بازی با دو نیمه متفاوت؛ نیمه اول ما خوب نبودیم و حریفمان خیلی بهتر بازی کرد و خیلی بهتر شروع کرد. ما استرس داشتیم. خوشبختانه نیمه دوم به استرس غلبه پیدا کردیم و توانستیم بازی‌ای که دو هیچ عقب بودیم را سه-دو جلو بیفتیم ولی متاسفانه وقتی بازیکن جوان را بازی می‌دهیم باید تاوانش را هم پس بدهیم. جوانی را به زمین فرستادیم که ۱۷-۱۸ سالش است و دو موقعیت صددرصد گل را خراب کرد. همان جا من دو متر داخل زمین رفتم و متاسفانه داور من را اخراج کرد، می‌توانست این کار را انجام ندهد. می‌گویند که فولاد در سازمان لیگ آدم دارد، اگر آدم داشتیم کارت زرد اول را به من می‌داد نه کارت زرد دوم که اخراجم کند نه اینکه پنالتی ما را می‌گرفت که مشکوک بود، حتی گل سوم‌شان خطا روی ساسان بود و فرار رو به جلو. در مجموع فولاد نیمه دوم فولاد خوزستانی بود. دم تماشاگرها گرم که در دو هیچ ما را تشویق کردند و مطمئن باشند که جبران می‌کنیم و مطمئنا فولاد روزهای خوبی خواهد داشت.
او درباره هوادارانشان گفت: مردم خوزستان فوتبال را می‌فهمند. آنها لذت بردند حتی وقتی که دو هیچ عقب بودیم و خوب نبودیم. خودم می‌گویم خوب نبودیم که دو گل خوردیم ولی روی یک اتفاق، توپی که می‌خواستند ارسال کنند گل شد که اتفاق فوتبالی است ولی مردم خوزستان این را می‌فهمند و درکشان بالاست. من با تمام وجودم، کادرم و مجموعه یک کاری می‌کنیم که مردم خوشحال باشند. ما ناراضی هستیم و آن اتفاق‌ها نباید می‌افتاد. کاپیتان تیم ما نباید آن حرکت را می‌زد. کاپیتان تیم به صورت بازیکن تیم حریف کشیده می‌زند و این واقعا زیبنده فوتبال خوزستان نیست‌. مطمئنا جریمه می‌شوند و نمی‌گذاریم مردم خوزستان عذاب بکشند.

ویسی درباره داوری گفت: نه خودم و نه کادرم درباره داوری نمی‌توانیم صحبت کنیم. متاسفانه مد شده است و این فرار رو به جلو است. من می‌گویم پنالتی واقعا پنالتی نبود ولی بخواهیم بحث و جدل کنیم و داوری را زیر سوال ببریم درست و انسانی نیست‌. دو کارت زرد من الکی بودند من یک اعتراض بسیار کوچک بار اول به عنوان سرمربی تیم کردم. دو متر داخل زمین رفتم این اتفاقات در تمام دنیا می‌افتد. اگر پارتی داشتیم یا داور را داشتیم که پنالتی برایشان نمی‌گرفت. مگر داور می‌دانست ما سه دو کامبک می‌کنیم که برای آنها پنالتی گرفت.
او درباره بازگشت تیم صحبت کرد: ما متاسفانه اسیر درگیری‌ها شدیم از خود من گرفته تا مجموعه و متاسفانه تاوانش را هم پس دادیم ولی مطمئن باشید جبران می‌کنیم.

سرمربی فولاد درباره صحبت‌های تیم هوادار گفت: من برای هوادار و کل مجموعه‌شان ارزش قائلم ولی می‌گویم که نباید جو را خراب کنیم. پایین جدول بسیار حساس است. بالای جدول بسیار حساس است. جو را مسموم نکنیم و بگذاریم داورها کارشان را بکنند. باز می‌گویم اگر ما آشنا داشتیم حال و روز فولاد این نبود. اگر ما داور داشتیم حال و روز فولاد این نبود. این همه کارشناس، تلوزیون و رسانه هست و به نظرم هیچ داوری نمی‌تواند اشتباه عمدی کند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1740 - مجموع امتیازات : 3539
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1543 - مجموع امتیازات : 2875
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1500 - مجموع امتیازات : 2717
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1463 - مجموع امتیازات : 2781
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1458 - مجموع امتیازات : 2669
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1323 - مجموع امتیازات : 2049
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---