1402/03/12
17:9
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 22 فروردین 1393 21:2

قهرمانی شاگردان فرکی در لیگ برتر؛

جشن و شادمانی خوزستانی ها در خیابانهای اهواز و سایر شهرها؛ فولاد متشکریم، فولاد آسیایی

هواداران فولاد خوزستان و همه فوتبال دوستان خوزستانی با قهرمانی تیم شایسته فولاد خوزستان در لیگ برتر به خیابانهای اهواز آمده و مشغول به جشن و پایکوبی شدند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، چندصد هزار نفر از مردم شهرهای مختلف استان خوزستان با شادی و پایکوبی جشن خودجوشی برای قهرمانی نماینده استان شان در لیگ برتر برگزار کردند.
در این جشن که از دقایق پیش در بیشتر خیابان های اصلی اهواز و به ویژه در بلوار ساحلی کیانپارس اهواز آغاز شده هواداران شعارهایی در حمایت از این تیم سر داده و از زحمات بازیکنان و کادر فنی و بخصوص مدیرعامل باشگاه آقای سیف الله دهکردی تشکر کردند.
هم اکنون نیروهایی از کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان نیز برای هماهنگی این جشن اقدام به پخش پرچم هایی بین خانواده های خوزستانی کرده اند و خودروها با روشن کردن چراغ های فلاشر و بوق زدن های ممتد شادی خود را ابراز می کنند.
از سویی دیگر جوانان اهوازی با پوشیدن لباس های فولاد و شعارهای "خوزستان برزیلته"، "فولاد آسیایی"، "دهکردی - فرکی، تشکر - تشکر" خیابانهای اهواز را پر از شادی کرده اند.
همچنین از شهرهای دیگر استان از جمله سوسنگرد،آبادان، هفتکل، خرمشهر، دزفول، اندیمشک، رامهرمز، بهبهان خبرهایی از برپایی جشن های خودجوش قهرمانی توسط مردم به گوش می رسد.
لازم به ذکر است؛ قهرمانی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان در حالی به دست آمد که در روزهای گذشته این باشگاه در لیگ برتر جوانان، نونهالان و زیر 13 سال نیز موفق به قهرمانی شده بود و از این حیث فولاد موفق ترین کارنامه را در سطح باشگاه های فوتبال ایران به خود اختصاص داده است.
علاوه بر این موفقیت ها باید عنوان برترین نمانده ایران در آسیا را که با کوشش شاگردان جوان و بدون ادعای فولاد به دست آمده را برای این تیم به حساب آورد، فولاد خوزستان در حال حاضر همراه با الجیش قطر (با اختلاف گل) در جایگاه دوم است و از شانس های اصلی صعود به دور بعد مسابقات نیز به شمار می آید.

سایت باشگاه فولاد خوزستان نیز به نوبه خود این پیروزی بزرگ و دومین قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور (که با یک وقفه 8 ساله به دست آمده است) به تمامی هواداران این تیم تبریک عرض می نماید.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (30 نظر تا کنون)

عارف
شنبه 23 فروردین 1393 2:02 PM
ای جان ... عاشق مردم خوزستان هستم بخاطر تعصبشون ...ایول به همشهریهای عزیزم

عارف
شنبه 23 فروردین 1393 2:02 PM
ای جان ... عاشق مردم خوزستان هستم بخاطر تعصبشون ...ایول به همشهریهای عزیزم

توفیق احمدی نسب
شنبه 23 فروردین 1393 11:12 AM
قهرمانان واقعی شهیدان اسلام وشهیدان دفاع مقدس وجانبازان جنگ تحمیلی هستند که این پیروزی را فرزندان آنها خلق کردند با تشکر مخصوص از آقای حسین فرکی وهمه مسئولان.تا خلق حماسه ای دیگر ازاین قهرمانی لذت ببریم. در آخر با تشکر از همه خوزستانیها که در این پیروزی نقش داشتند مجدداً تشکر میکنم با سلام بر امام زمان ونایب بر حقش مقام عظمای ولایت،خدایااز عمر ما بکاه بر عمر رهبر افزا. خدا حافظ

قاسمي
شنبه 23 فروردین 1393 9:38 AM
قهرماني پاك مبارك فولاد و خوزستانيهاي عزيز.من طرفدار استقلالم ولي خوشحال شدم كه فولاد قهرمان شد

احمد فاضلی
شنبه 23 فروردین 1393 9:36 AM
سلام من فولادیم و تا بازی بنیادکار تو ورزشگاه بودم ولی حیف که واسه دانشگاه برگشتم زابل حیف!ولی تو خود دانشگاه زابل هم خوشحالی کردم.از همین زابل از طرف خودم و همشهریهام به بر و بچ فولاد دست مریزاد میگم.

 1 2 3 4 5  ...  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---