1403/02/30
16:40
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 25 فروردین 1393 11:39

تبریک مدیر عامل باشگاه گسترش تبریز به فولادی ها

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: مدیریت اصولی و صحیح و توجه به جوانان عامل موفقیت های تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر باشگاه های ایران است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، غلامرضا سمندر با تبریک قهرمانی این تیم افزود: قهرمانی تیم ریشه دار از دیار خوزستان با بازیکنان جوان و آینده دار در لیگ سیزدهم امری مثبت تلقی می شود.
وی اظهار کرد: تیم فولاد خوزستان امسال ثابت کرد بهره گیری از بازیکنان میلیاردی تنها راه موفقیت در فوتبال نیست و می توان با برنامه ریزی مدون در فوتبال پایه و استفاده از بازیکنان جوان در رده های بالاتر پایه های موفقیت یک باشگاه را استوار کرد.
سمندر اضافه کرد: درخشش تیم فوتبال فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا نیز بسیار با ارزش بوده و نوید روزهای خوشی برای فوتبال ایران دارد تا در آینده سایر باشگاههای کشور نیز در امر جوان گرایی سرمایه گذاری مناسبی بکنند.وی گفت: باشگاه گسترش فولاد تبریز تلاش می کند همواره توجه خاصی به تیم های پایه داشته و با استفاده از نفرات جوان و آینده دار ستاره های جدیدی به فوتبال کشور و آذربایجان معرفی کند.
تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر با غلبه یک بر صفر برگسترش فولاد تبریز قهرمان لیگ سیزدهم شد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

بهنام
سه شنبه 26 فروردین 1393 8:03 PM
ممنون از شما آقای سمندر

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1723 - مجموع امتیازات : 3522
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1533 - مجموع امتیازات : 2865
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1487 - مجموع امتیازات : 2704
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1454 - مجموع امتیازات : 2772
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1448 - مجموع امتیازات : 2659
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1320 - مجموع امتیازات : 2046
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---