1402/01/08
7:17
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 08 مرداد 1399 12:27

اگر یازده به یازده بودیم بازهم گل می‌زدیم

حیدریه: هنوز نمی‌دانم چرا اخراج شدم

فولادخوزستان برابر نساجی در حالی شکست خورد که به اعتقاد کارشناسان، تصمیمات داوری در باخت شاگردان نکونام موثر بوده است.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، وحید حیدریه مدافع چپ تیم فوتبال فولادخوزستان که روز گذشته در دیدار مقابل نساجی مازندران از زمین بازی اخراج شد، به رسانه باشگاه گفت: اگر یازده به یازده بودیم بازهم گل می‌زدیم و بازی کامل در اختیار ما بود، نساجی با اینکه همه تیم‌ها را تحت فشار می‌گذارد اما در زمین خودشان نگذاشتیم نزدیک دروازه تیم ما بشوند، مردم و هواداران فولاد باید بدانند که برای یکسری شاید سخت باشد که فولاد آسیایی شود اما بدانند که ما بی انگیزه و ناامید نمی‌شویم و قدرتمندتر برای ادامه مسابقات خواهیم جنگید.

وی در مورد اخراجش نیز گفت: در مورد کارت زرد اول بگویم که توپ را من گرفتم و پی از آن کمی از پایم جدا شد و یک خطای ساده انجام شد، خطا بود واقعا نمی‌دانم کارت زرد داشت یا نه اما در مورد کارت زرد دوم باید بگویم نمی‌دانم چطور کارت به من داده شد و مطمئنم کارت نداشت، اصلا خطای خاصی نبود که داور بخواهد کارتی بدهد و تیم ما را ده نفره کند. داور رویش به سمت دیگری بود و بازیکن حریف بدون اینکه برخورد خاصی با او داشته باشم، داد زد و حتی زمین نخورد، داور هم برگشت و کارت داد. باور کنید هنوز هم نمی‌دانم چه شد و چرا اخراج شدم. کارشناسان داوری هم گفته‌اند که این اخراج اشتباه بوده اما چه سودی برای ما دارد؟ دیداری که باید به راحتی برنده می⁦‌شدیم را باختیم.

مدافع چپ فولادخوزستان ادامه داد: اشتباه داوری فقط اخراج من نبود، یک پنالتی صد درصد برای ما گرفته نشد و در سوی مقابل یک پنالتی برای حریف گرفته شد که فکر می‌کنم اشتباه بود با این‌حال باید این شکست را فراموش کنیم و به فکر دیدارهای آتی باشیم.

وی ادامه داد: از آقای آذری مدیریت باشگاه، آقای نکونام، کادرفنی، بازیکنان، عوامل تیم و هواداران بابت این کارتی که خودم هم نمی‌دانم چرا داده شد و گرفتم، عذر می‌خواهم. نمی‌دانم ناراحتی‌ام را چگونه بیان کنم و امیدوارم که دیگر شاهد اشتباهات داوری در هیچ دیداری نباشیم که اینگونه تلاش و زحمات هر تیمی به هدر برود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1341 - مجموع امتیازات : 3139
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1224 - مجموع امتیازات : 2556
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1174 - مجموع امتیازات : 2391
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1160 - مجموع امتیازات : 2478
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1153 - مجموع امتیازات : 2364
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1066 - مجموع امتیازات : 1792
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 820 - مجموع امتیازات : 1816
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---