1402/03/17
11:21
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 06 دی 1399 23:1

هاشمی‌نسب:

الوحده یا هر تیم دیگر، پلی‌آف را باید ببریم

مربی تیم فولادخوزستان می‌گوید در نیمه نخست دیدار برابر نفت مسجدسلیمان می‌توانستند کار را تمام کنند و به پیروزی برسند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی نسب مربی تیم فولاد در خصوص وضعیت این تیم گفت: شرایط خوبی داریم و بعد از بازی با نفت 2 روز استراحت کردیم و بازیکنان با روحیه خوب برگشتند. باخت سنگینی بود اما قرار نیست ما تمام بازی ها را ببریم بالاخره اتفاقاتی رخ می دهد و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. در بازی با نفت می توانستیم کار را یکسره کنیم اما از فرصت ها استفاده نکردیم با این حال که باخت سخت و سنگینی برایمان بود انگیزه مان برای بازی های بعدی را دو چندان می کنیم تا این بازی را جبران کنیم و مطمئن باشید فولاد در ادامه راه کمتر از این روز ها می بینید.

وی در مورد شرایط نیمکت‌های لیگ برتری گفت: بالاخره ما مردم ایران مردمی احساساتی هستیم و آدم های احساسی در لحظه تصمیم می گیرند و تمام نیمکت های لیگ برتر این مشکل را دارند و فولاد به مراتب کمتر. این صحبت ها را از ناظران بازی های می توانید بپرسید که ببینید نیمکت فولاد چجوری است و بالاخره اوایل لیگ عده ای از نحوه بازی فولاد ترسیدند و خودشان را در خطر دیدند و خواستند حاشیه برای ما بسازند که ما با قدرت جلو می رویم.

مربی تیم فولاد خوزستان در مورد هدفگذاری شان تصریح کرد: ما سال گذشته به فراتر از هدفمان رسیدیم و توانستیم سهمیه آسیایی کسب کنیم. همه بچه ها جنگیدند که این موفقیت برای فولاد و مردم ثبت شد و الان سعی می کنیم در هر بازی موفق باشیم بازی به بازی جلو بریم و بازی تماشاگر پسند انجام دهیم تا نتیجه ایده آل کسب کنیم و مردم خونگرم خوزستان را خوشحال کنیم.

هاشمی نسب در مورد اشتباهات داوری اخیر به ضرر تیمشان گفت: وظیفه ما نیست زیاد در مورد داوری صحبت کنیم و کارشناسان بررسی می کنند. نباید اعتراضات به نحوی باشد که داور را تحت فشار قرار دهد ولی همه انتظار داریم اشتباهات سهوی داوری کمتر و کمتر شوند شما دیدید در بازی با سایپا پنالتی ما را نگرفتند در بازی با نفت گل سالم ما اعلام نشد، در این حال دیدید که نیمکت ما جار و جنجالی نکرد و داور را تحت فشار نگذاشت. امیدواریم این اتفاقات نیفتد و قضاوت ها عادلانه باشد تا این اتفاقات نیفتد.
 وی در پایان در خصوص بازی پلی آف آسیا گفت: الوحده یا هرتیمی باشد آماده ایم که در مسابقه پلی آف  بازی کنیم تا بتوانیم به پیروزی مهمی دست پیدا کنیم و به مرحله گروهی برویم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---