FooladFc.ir
از هواداران عذرخواهی می‌کنیم
نکونام: نیم‌فصل‌متفاوتی از فولاد خواهید دید

جواد نکونام وعده داد تیم فولاد را به همان کیفیتی برگرداند که هواداران انتظار دارند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه فولاد، درخصوص برنامه‌هایش برای عبور از این روزهای سخت گفت:

*قبل از هر صحبتی، باید از هواداران باشگاه فولاد عذرخواهی کنم. نتایجی که ما در چند هفته اخیر گرفتیم، با انتظاراتی که آن‌ها داشتند، همخوانی نداشت. می‌دانم آن‌ها بسیار ناراحتند. حق دارند از ما به خاطر نتایج هفته‌های اخیر انتقاد کنند، اما از آن‌ها می‌خواهم که مانند چند سال گذشته كنارمان باشند تا در آخر با هم با خوشحالى ليگ را به پايان برسانيم چون همانطور که قبلا هم نشان داده‌ایم، می‌توانیم دوباره در كنار هم كارهاى بزرگ انجام دهيم

* نتایجی که در چند بازى اخیر، به ویژه ۳ بازی گذشته گرفتیم، روی بد فوتبال بود. در سه بازى آخر، نتايجی که به دست آمد به هیچ وجه با عملكردمان مطابقت نداشت. در همه این بازی‌ها، مالکیت با ما بود، فرصت هم ایجاد می‌کردیم اما، در نهایت حریف با اولین فرصتی که ایجاد می‌کرد، گل می‌زد. گل‌گهر كه تمام تيم‌ها را تحت فشار مي‌گذاشت، اسير تیم ما بود. برای مساوی بازی می‌کردند اما ناباورانه بردند و تا دو هفته بعد بازی خوشحالى می‌كردند. دو توپ روی دورازه ما آوردند و هر دو توپشان گل شد.

در بازی بعد با دو موقعیت ۳ گل خوردیم. گل سوم آن‌ها یکی از عجیب‌ترین گل‌هایی بود که تا حالا دیده‌ام. مهاجمشان پشت ۱۸ قدم ما پا به توپ بود، دو بازیکن ما کنارش بودند، یک دفعه مهدی شیری سر خورد و افتاد زمین، بعد هم توپ از روی پای سینا شاه‌عباسی پرید. روی گل دوم هم ببينيد چه اتفاقى افتاد ؟!!! یک توپ معمولی را به جای آنکه دفع کنيم جلوی پای مهاجم آن‌ها گذاشتيم شاید خود تيم حريف هم باورشان نمی‌شد، به این راحتی به دروازه ما برسند. اينها اتفاقات خارج از فوتبال هست كه فعلاً گريبان تيم ما را گرفته است.

*البته با وجود همه این حرف‌ها، ما نمی‌توانیم نتایج بدی که گرفته‌ایم را توجیه کنیم. این نتایج واقعا ناراحت کننده است. بعد از آخرين بازى، خجالت می‌کشیدم با مديرعامل باشگاه حرف بزنم‌. هیات مدیره باشگاه، شخص آقای گرشاسبی مدیرعامل باشگاه و مدیران محترم کارخانه فولاد خوزستان، هر حمایتی لازم بوده از ما انجام داده‌اند تا مردم خوزستان را خوشحال کنیم‌‌. اما قول می‌دهیم که به زودی همه این بازي‌ها را جبران کنیم.

* نمی‌خواهم فولاد را با لیورپول و یوونتوس مقایسه کنیم اما، این واقعیت فوتبال است. بزرگترین تیم‌ها و موفق‌ترین مربی‌ها هم گاهی نتایج ناباورانه می‌گیرند. البته من همچنان مطمئنم که تیمم بر می‌گردد و امتیازهایی را که از دست داده جبران می‌کند. هواداران فولاد حتما یادشان هست که ما قبلا هم این کار را انجام داده‌ایم، پس امیدوارم حمایتشان را از ما دریغ نکنند.

* به خاطر این نتایج، حتما باید جریمه شویم. این را به خود بازیکنان تیم هم گفته‌ام. بعضی از بازیکنان تیم هم که مسئولیت‌پذیری کمی داشته‌اند، از ترکیب کنار خواهند رفت و نيم فصل از ما جدا خواهند شد. احساس می‌کنم بعضی از بازیکنان قدر فرصتی كه فولاد در اختيارشان گذاشته را ندانستند. لازم باشد بازیکنان جوان و آينده‌دار ليگ را به تيم اضافه خواهم كرد. از همين حالا در حال مذاكره با بازيكنان مد نظرمان هستيم.

در بعضی پست‌ها، با هماهنگی كه با آقاى گرشاسبى صورت گرفته، بازیکن جدید اضافه خواهیم کرد. هر كارى لازم باشد می‌کنیم که از جایگاهی که امروز در جدول لیگ داریم، فاصله بگیریم. مطمئن باشید، نیم فصل متفاوتی از فولاد خواهید دید. مثل سال‌های گذشته، همزمان با لیگ، ما باید خودمان را برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم، پس لازم است کیفیت متفاوتی از خودمان نشان دهیم.

*دلیل نتایج بدی که گرفتیم؟ در مورد یکی از دلایلش که فوتبالی نیست، نمی‌توانم توضیحی بدهم. اما از نظر فنی ما تا قبل از پنجره قبلی فیفا، عالی نتیجه گرفته بودیم. وقفه‌ای که بین بازی‌ها افتاد و همچنين حواشى كه نمي‌توانم در مورد آن با صداقت صحبت كنم باعث شد، ریتم تیم ما به هم بخورد. حتماً بعد از این وقفه چند هفته‌ای جام ‌جهانی، دوباره به شرایط قبل برمی‌گرديم. مطمئنم این اتفاق می‌افتد چون در سه سال گذشته هم، نيم فصل دوم، بهترين عملكرد را داشته‌ايم.

کد خبر : 10894 - شنبه 14 آبان 1401 - 11:50
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است