FooladFc.ir
خط و نشان فولادی ها برای حریفانشان
80 گل زده در کارنامه تیم های پایه فولاد

تیم های پایه باشگاه فولاد خوزستان در رقابت های این فصل فوتبال کشور تا کنون 80  گل به ثمر رسانده اند و از این بابت جزو برترین ها بشمار می آیند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، رقابت های فوتبال پایه کشور به دور برگشت دیدارهای گروهی رسیده است و این در حالی است که تیم های فولاد خوزستان در رده نونهالان و نوجوانان در صدر جدول گروه های خود قرار دارند و در جوانان و امید هم  سایه به سایه در تعقیب تیم صدرنشین هستند. علاوه بر رتبه خوب تیم ها در جدول، نکته جالب توجه تعداد بالای گل زده ستاره های پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد خوزستان است. به همین بهانه در ادامه نگاهی به عملکرد خطوط حمله تیم های پایه فولاد خواهیم انداخت:

امید فولاد


شاگردان حیدری با یک بازی کمتر از شمس آذر در اندیشه تصاحب جایگاه نخست گروه الف هستند. امیدهای فولاد با 17 گل زده در حال حاضر عنوان دومین خط حمله را به خود اختصاص داده و با داشتن مهاجمانی با انگیزه در هفته های بعد هم می توانند آمار گل زده شان را بیشتر کنند. آرش اکبر زاده و حسین بادپروا (هرکدام 3گل)، حامد معاوی، احمدرضا آغاجاری و امین ساعدی (هرکدام 2گل)، یوسف جنادله، دانیال سعدی، اشکان جلیل طهماسبی، حجت الله احمدی و میلاد افروغ (هرکدام 1 گل) گلزنان تیم امید فولاد هستند.

جوانان فولاد


فولاد در لیگ برتر جوانان با 20 گل زده و اختلاف یک امتیازی از صدرنشین در رده دوم جدول ایستاده و این بخت را دارد که در دیدارهای آینده جایگاه صدر جدول را تصاحب کرده و به عنوان تیم نخست صعودش را جشن بگیرد. از بین شاگردان غلامی، علی کلاه کج (6گل)، امیر سواعد (4گل)، ایمان دانش و سهیل طیبی (هر کدام 2گل)، قاسم لطیفی، سید رضا حسینی، عرشیا باقری، رضا شهریاری، رضا گره و حمیدرضا پاینده (هر کدام یک گل) برای فولاد گلزنی کرده اند.

نوجوانان فولاد


مدافع عنوان قهرمانی در این فصل هم جشنواره ای از گل به راه انداخته. شاگردان خمیسی با 24 گل زده در 9 بازی عنوان گلزن ترین تیم در تمامی گروه ها را به خود اختصاص داده و با توجه به شم بالای گلزنی بازیکنان این تیم در ادامه هم می توانند دروازه هر تیمی را فرو بریزند. ابوالفضل زاده عطار (8گل)، هومن الیاسی و محمد امین حمیدی (هرکدام 6گل)، رئوف سلطانی (3گل) و کرار نماری (1گل) گلزنان تیم نوجوانان فولاد خوزستان هستند.

نونهالان فولاد


شاگردان راهرو احمدی با 19 گل زده در 8 بازی برای حریفان خود خط و نشان کشیده اند و برای تکرار قهرمانی فولاد خوزستان در رده سنی نونهالان تلاش می کنند. گلزنان تیم نونهالان فولاد در حال حاضر حسین قنبری زاده، مهدی حاتمی نژاد و محمد امین حسینی (هر کدام با 5 گل)، سورنا اسدی، نوید علی بیرانوند، ابوالفضل گرمسیری و سید حمید موسوی (هر کدام 1 گل) می باشند.

کد خبر : 11273 - شنبه 02 دی 1402 - 9:34
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است