FooladFc.ir
پیام بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه فولاد خطاب به هواداران
قدردان حمایت، همدلی، هم‌زبانی و همراهی شما هستیم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان پیامی را خطاب به هواداران فهیم منتشر کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در پی برد ارزشمند تیم فوتبال بزرگسالان فولاد مقابل نساجی مازندران و حفظ سهمیه تیم در لیگ برتر ، بهرام رضاییان طی پیامی از حمایت هواداران فولاد در ماه‌های گذشته تشکر و قدردانی به عمل آورد.
متن نوشتار مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان برای هواداران به شرح ذیل است:

هواداران گرامی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان
با سلام و احترام
قدردان حمایت، همدلی، هم‌زبانی و همراهی‌تان هستیم.
با وجود تمام مشکلات ریز و درشتی که از آغاز فصل گریبانگیر تیم فوتبال بزرگسالان بود، به تحلیل تمام کارشناسان کار فولاد خوزستان در این فصل برای بقا سخت و دشوار بود. به نمایندگی از شرکت و باشگاه فولاد خوزستان، افتخار دارم تا موفقیت ارزشمند باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در حفظ جایگاه خود در لیگ برتر را به شما تبریک عرض کنم. این دستاورد، نتیجه تلاش‌های بی‌وقفه، تعهد و پشتکار تمامی اعضای باشگاه و خصوصا هواداران عزیز است که همواره تا آخرین لحظه با صبوری در کنار تیم خود ایستاده‌اند و از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند.
تشکر ویژه‌ای داریم از تمامی هوادارانی که با حمایت‌های بی‌دریغ خود، انرژی و انگیزه‌ای مضاعف برای بازیکنان و کادرفنی در روزهای سخت فراهم آورده‌اند. شما همواره ستون استوار و پشتوانه محکم این باشگاه بوده‌اید و حضور شما در تمامی شرایط، نشان‌دهنده عشق و وفاداری‌تان به این تیم است.
بدون شک، حفظ جایگاه در لیگ برتر تنها یک گام از مسیری بزرگتر است. با همت و برنامه‌ریزی‌های دقیق، به تلاش خود برای صعود به مراتب بالاتر ادامه خواهیم داد و با یاری شما هواداران عزیز، چشم‌اندازهای روشن‌تری را پیش رو داریم.
به امید موفقیت‌های بیشتر و درخشش هرچه بیشتر باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در فصل بعدی لیگ برتر.

با تقدیر فراوان
بهرام رضائیان
مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان

کد خبر : 11435 - دوشنبه 14 خرداد 1403 - 16:15
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است