FooladFc.ir

قدردانی مشاور وزیر ورزش از اقدام بازیکنان فولاد

 مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران از اقدام باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان گرانقدرانقلاب اسلامی درمراسم جشن قهرمانی سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال تقدیر کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان،در بخشی از پیام محمدخرم به مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان آمده است:
ضمن تبریک قهرمانی تیم فوتبال فولاد خوزستان از سرزمین مردمی خونگرم، مقاوم و شهیدپرور وحرکت ارزشمند این بازیکنان در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی در سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس قدرانی می کنم.
خرم در ادامه این پیام اظهار امیدواری کرد که همواره شاهد این حرکت ارزشمند و انقلابی درجهت زنده نگه داشتند یاد و خاطره شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی درتمامی عرصه باشیم.

 

دیدار اعضای تیم فولاد با خانواده شهید خلیل پور
بازیکنان تیم صدرنشین لیگ برتر پیش از عزیمت از شهر تبریز با خانواده شهید خلیل پور دیدار کردند و طی مراسمی نمادین جام سیزدهمین دوره از لیگ برتر را تقدیم به خانواده معظم این شهید جنگ تحمیلی کردند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، معاون فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان با بیان مطلب فوق اظهار داشت: شهید خلیل پور در مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور به این درجه نایل شده و این در حالی است که اصالتا تبریزی بوده و به این واسطه باشگاه فولاد خوزستان از سالیان پیش تا کنون با خانواده این شهید بزرگوار در ارتباط بوده و می باشد.
 اسماعیل عسکریان افزود: پس از کسب عنوان قهرمانی سیزدهمین دوره لیگ برتر که با پیروزی مقابل تیم گسترش فولاد تبریز بدست آمد؛ بر خود واجب دانستیم از مقام شامخ شهدا تجلیل به عمل آوریم و بدین منظور در محل هتل شهریار که با حضور تمامی اعضای تیم و کادر فنی صورت گرفت، جام قهرمانی را به خانواده شهید خلیل پور تقدیم کردیم .این مقام باشگاه فولاد در پایان اظهار داشت: در تماس های پیشین، این خانواده همواره تاکید داشتند تیم فولاد خوزستان در آخرین بازی خود که به میزبانی تبریز برگزار شد موفق می شود جام قهرمانی را بالای سر برد.

 

گزارش تصویری مربوط به این مراسم

کد خبر : 5877 - یک شنبه 24 فروردین 1393 - 16:20
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است