1401/07/11
15:58
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 14:51

گرشاسبی: با نکونام در فصل بعد ادامه می‌دهیم

گرشاسبی می‌گوید خوزستان مهد فوتبال است و قشنگ نیست که تیم‌ ملی تغذیه‌کننده خوزستانی نداشته باشد

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد وضعیت این باشگاه با برنامه صبحگاهی شبکه سه گفت‌وگو کرد که مشروح مصاحبه او را در ادامه می‌خوانید:

*درمورد سفر به عربستان، اتفاقاتی که در عربستان رخ داد، صعودتان و این تقویم عجیبی که AFC برای رقابت لیگ قهرمانان در نظر گرفته است، برایمان بگویید.
جا دارد تشکر کنم از پکیجی که دست به دست هم داده تا توانستیم فولاد را که پس از جابجایی ها که تقریبا در وضعیت بحران قرار داشت، مجدداً جمع کنیم و امروز شاهد افتخار آفرینی بودیم و توانستیم سهمیه‌ی ایران را در لیگ قهرمانان آسیا حفظ کنیم. مدیریت شرکت فولاد خوزستان آقای ابراهیمی و همکارانشان، هیئت مدیره‌ی ما، آقای جواد نکونام و کادرشان بسیار منظم و حرفه‌ای کار می‌کنند.

*این که می‌گویند نکونام از صبح زود تا شب کار می‌کند درست است؟
اصلا وقت برایش مطرح نیست و من خیلی خوشحالم از اینکه چنین روندی در حال پیشروی است و با فولاد و بچه‌ها زندگی می‌کند؛ ما هم مدل و اخلاق کاری‌مان همین بوده و وقت می‌گذاشتیم و همین حضور و وقت گذاشتن دست به دست هم داد و باعث شد تیمی که درحال فاصله گرفتن از اقتدارش بود بالاخره جمع شد و هم در لیگ برتر جایگاهش را ارتقا داد و هم تا این لحظه حضوری موفق در لیگ قهرمانان آسیا دارد. الان هم با آقای نکونام در حال بستن برنامه برای فصل بعد هستیم.

*آقای گرشاسبی خبرهایی مطرح شده مبنی بر اینکه جواد نکونام ممکن است از فولاد خوزستان جدا شود صحت دارد؟
قطعاً مربیان و بازیکنان و افرادی که موفق باشند خواهان دارند اما نه؛ ما صحبت‌هایمان را کردیم و در حال برنامه ریزی هستیم برای فولادی مقتدر در فصل آینده و همینطور در ادامه‌ی لیگ قهرمانان آسیا که یک رکورد جدید بزنیم.

*یعنی هدفتان این است که فولاد، قهرمان رقابت های لیگ قهرمانان شود؟ چون شما با پرسپولیس نتوانستید قهرمان شوید به فینال رفتید ولی نایب قهرمان شدید.
نگذاشتند! روندی که داشت رو به جلو می‌رفت با تغییرات و دخالت هایی که شد برهم خورد! افرادی که تصمیم گیرنده بودند و این جابجایی ها را انجام دادند باعث شد نوار پیروزی‌های ما در پرسپولیس بریده شود.

*شرایط امروز فدراسیون را چطور می‌بینید؟
الان ما شرایط خوبی نداریم، فدراسیون فوتبال ما باید سریعاً ساماندهی شود؛ حضور ما در جام جهانی الان در هاله ای از ابهام است! باید تکلیف روشن شود، این تنش‌ها، درگیری‌ها و اختلاف در سطح فوتبال ما اصلا قشنگ نیست و این باید سریعاً ساماندهی شود و تکلیف تیم ملی مشخص شود. آقای ماجدی خودشان استخوان خرد کرده و از قهرمانان هستند و دکترای مدیریت دارند و در حال کار کردن هستند اما باید تکلیف مشخص باشد تا بتواند جلو برود.

*آقای نکونام گلایه دارند که چرا از فولاد بازیکنی در تیم ملی نیست. شما هم نسبت به این مسئله حساس هستید؟
بله. خوزستان مهد فوتبال است و فوتبال از خوزستان به سایر استان‌ها صادر شده است. قشنگ نیست که تیم‌ ملی تغذیه‌کننده خوزستانی نداشته باشد. بدسلیقگی‌ در مدیریت که نگاه سازندگی در پایه نباشد این اتفاق به وجود می‌آید. ما خوزستانی در تیم ملی نداریم. مقطعی بوده که از فولاد ۶ بازیکن در تیم ملی بازی می‌کردند و ۱۱ بازیکن تیم ملی خوزستانی بودند. باید برنامه‌ریزی کنیم تا تیم‌های پایه به تیم‌های بالاتر ما وصل شوند. خود فوتبالیست‌های خوزستانی مقصر هستند که قدر خودشان را نمی‌دانند. اسم نمی‌برم اما بازیکن فولاد قبل از لیگ قهرمانان غیب شد چون به تیم امید رفته بود. من الان پیگیر شوم ایشان باید محروم شود‌. جای اینکه در شروع خودش را به اوج برساند از بین می‌رود. یا تحریک‌شان می‌کنند یا مشاورهای غلط دارند.

*شما گومز را جذب کردید ولی او زیاد بازی نکرد و انتقادهایی نسبت به این خرید پیش آمد.
آقای نکونام خیلی تلاش کرد فوروارد پیدا کند. چهل، پنجاه مورد را بررسی کردند اما خروجی لازم را نداشت. نهایتا به گومز رسیدیم که نکونام گفت برای لیگ قهرمانان آسیا جواب می‌دهد. ما سه سهمیه اروپایی‌مان پر بود و پیگیر شدیم فقط برای آسیا او را جذب کردیم. درست است زیاد در میدان نبود اما باید نکونام را بهتر قضاوت کنند. در لیگ داخلی‌مان کولیبالی و پاتوسی دچار اضافه وزن شده بودند و این دغدغه وجود داشت. حضور گومز باعث شد آنها ستاره شوند. زندگی اردویی گومز الگویی برای بچه‌ها بود. او اصول و برنامه داشت اما زمان هماهنگی لازم با تیم را نداشت و وقتی تیمی نتیجه می‌گیرد نیازی به تغییر ندارد. ما به خواسته و هدف‌مان که سرگروهی بود رسیدیم‌.

*در مورد گلایه‌های نکونام پس از بازی با استقلال در مورد حضور هواداران این تیم توضیح دهید.
ما خودمان هم گلایه داریم‌. کلید کنترل حضور جمعیت در اختیار باشگاه نیست و خودم وقتی وارد شدم دیدم صدنفر آدم نشسته‌اند و گفتم نمی‌گذارم بازی انجام شود. از طریق افسر امنیتی باشگاه، آقای پورهاشمی با یگان ویژه صحبت کردم که آنها بیرون بروند یک مقطعی غیب شدند اما باز هم وارد شدند. در VVIP نود درصد افراد را نمی‌شناختم.آنها اصلا قرار نبود بیایند.

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1074 - مجموع امتیازات : 2871
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 984 - مجموع امتیازات : 2316
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 938 - مجموع امتیازات : 2149
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2238
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 914 - مجموع امتیازات : 2131
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 829 - مجموع امتیازات : 1555
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 674 - مجموع امتیازات : 1670
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 4127
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 327 - مجموع امتیازات : 1084
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---