1402/09/11
21:53
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 01 مرداد 1401 9:0

نکونام: خریدهای مان نسبت به نیازمان بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درخصوص آخرین وضعیت تیمش و پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به او،  توضیحاتی ارایه داد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام درباره اردوی تیمش در تهران و اکنون در ترکیه،  اظهار کرد: شرایط تیمی مان خوب است؛ اردوی خوبی در تهران داشتیم و سپس به ترکیه آمدیم. از اردوی اول بازی دوستانه داشتیم و در ترکیه نیز با یک تیم خوب بازی کردیم.  یک بازی هم با الشحانیه داریم که اردو ترکیه تمام می شود و اردوی سوم را در تهران برگزار خواهیم کرد. وی درباره خریدهای تیمش نیز ادامه داد: خریدهای مان نسبت به نیازمان بود. متاسفانه در دو سال گذشته یک رای ناعادلانه باعث شد نتوانیم یارگیری کنیم در حالی که سایر تیم ها هفت هشت بازیکن گرفتند. با خریدهایی که داشتیم تلاش مان این بود که در تیم بالانس ایجاد کنیم تا به شرایط ایده آل برسیم.

نکونام افزود: واقعا باید از آقای ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد، اعضای هیات مدیره و آقای گرشاسبی که زحمت کشیدند تشکر ویژه داشته باشم. با شرایطی که برای تیم ایجاد کردند وظیفه ما است که تلاش کنیم تا به هدف مان برسیم. بابت اردوی ترکیه نیز که شرایط فوق العاده ای دارد و توانستیم به اهداف مان برسیم قدردانی می کنم. وی درباره کولیبالی و پاتوسی که هنوز به اردوی فولاد اضافه نشده اند هم گفت: همه می دانند من شفاف و بدون پرده حرف می زنم؛ با مدیر برنامه این دو بازیکن جلسه داشتیم و حتی من مسافرت برگشتم و در تهران با حضور اعضای هیات مدیره و گرشاسبی جلسه داشتیم اما برای هر بازیکن دو هفته تا سه هفته بدون برنامه کار کردیم. تمام برنامه و بهانه این دو بازیکن این بود که نمی خواهند در اردوهای بدنسازی ما باشند درحالی که برای من خیلی مهم است.

نکونام افزود: پاتوسی با ما قرارداد امضا کرده است اما بعد با بهانه های مختلف و بچگانه به اردو نیامد. این اتفاقات در حالی است که نظم تیمی برای من از همه چیز مهمتر است. کولیبالی هم دیر آمد و رفتار این دو بازیکن کاملا غیرحرفه ای است و از آن ها ناراضی هستم و حتی اگر نیاز باشد آن ها را کنار می گذارم زیرا نظم در تیم من حرف اول و آخر را می زند. آن ها به باشگاه فولاد بی احترامی کردند و اگر در تیم باشند مطمئنا جرائم سختی برای آن ها در نظر گرفته می شود. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در تاثیر بازی های تدارکاتی در روند آماده سازی تیمش برای آسیا، عنوان کرد: بازی دوستانه خیلی تاثیر دارد و به ما در آسیا و لیگ برتر کمک می کنند؛ اگر بتوانیم سه چهار بازیکنی که اکنون در اردو نداریم در اردوی آخر داشته باشیم شرایط بهتر می شود.  با دو بازیکن دیگر نیز در حال مذاکره هستیم.

وی درباره پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به او نیز گفت: دوستان لطف داشتند و این که بین گزینه های تیم ملی کشورم بودم باعث افتخارم است. اما من شکل کاری خودم را دارک و کاری را که لذت می برم انجام می دهم. الان نمی دانیم در فوتبال ما چه کسی تصمیم گیرنده است و وقتی این را نمی دانیم من ترجیح دادم در باشگاه فولاد که شرایط حرفه ای که برای من ایجاد کرده و کمتر از تیم ملی نیست کارم را ادامه دهم و با موفقیت مان مردم خوزستان را شاد کنیم. امیدوارم فوتبال ایران نیز از این شرایط سخت و عذاب آور نجات پیدا کند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1529 - مجموع امتیازات : 3328
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1390 - مجموع امتیازات : 2722
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1334 - مجموع امتیازات : 2551
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1311 - مجموع امتیازات : 2522
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1309 - مجموع امتیازات : 2627
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1213 - مجموع امتیازات : 1939
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---