1402/09/12
7:48
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 03 خرداد 1393 13:12

امیدوارم اسکوچیچ در فولاد موفق شود

کلانتری: مشکل زانوی فرکی او را اذیت می‌کرد

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مشکل زانوی حسین فرکی او را اذیت می‌کرد و او در تمرینات از این مسأله درد زیادی می‌کشید.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایوب کلانتری در گفت‌وگو با فارس، در مورد جدایی حسین فرکی از فولاد خوزستان گفت: پس از دو سال خوب که با نتایج بسیار درخشانی همراه بود، حسین فرکی از جمع ما جدا شد، زانوی پای او مشکل داشت و در جریان تمرینات سختی زیادی می‌کشید. در کل روزهای خوبی را در دو سال گذشته پشت سر گذاشتیم و امیدوارم فرکی هر جایی هست موفق باشد.
وی در ادامه عنوان کرد: قراردادم برای سال بعد به اتمام رسیده و باید با مسئولان فولاد خوزستان صحبت کنم، باید دید دراگان اسکوچیچ چه نظری دارد، فعلاً هیچ چیز مشخص نیست اما من به فولاد خوزستان علاقه دارم.هافبک فولاد خوزستان با اشاره به موفقیت‌های این تیم گفت: فولاد خوزستان تیمی جوان بود که هیچ کس توقعی از آن نداشت، هواداران می‌دانند که ما در دو سال گذشته زحمت زیادی کشیدیم. امیدوارم اسکوچیچ در فولاد خوزستان موفق شود. او در تیم ملوان با وجود اینکه مهره کمی در اختیار داشت، توانست نتایج خوبی بگیرد. امیدوارم هر کسی که سرمربی فولاد خوزستان می‌شود، این تیم همیشه موفق باشد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

حمیدعکاس از ملایر
چهارشنبه 07 خرداد 1393 3:54 AM
باسلام و تشکر فروان از جناب کلانتری عزیز که با تعصب مثال زدنیش در کل بازیای فولاد خصوصا بازی آخر با السد که پنالتی ام گرفت... امیدوارم بازم درفولاد بمونه بازیکن خوشتکنیک و متعصبیه و از همه مهمتر اهل حاشیه هم نیست. حاشیه بنظر من موریانه هر تیمی است. آقا یکی به من بگه جریان این مثبت و منفی که جلوی نظراته چیه و طرز استفاده یا... چجوریه خیلی ممنونم هرکی کلمه ای هم به من یاد بده. یا علی هوادار ملایری

اسماعيل از تهران
شنبه 03 خرداد 1393 2:41 PM
بچه ها با اميد به خدا و حمايت هواداران به فكر جام بعدي باشيد

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1529 - مجموع امتیازات : 3328
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1390 - مجموع امتیازات : 2722
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1334 - مجموع امتیازات : 2551
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1311 - مجموع امتیازات : 2522
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1309 - مجموع امتیازات : 2627
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1213 - مجموع امتیازات : 1939
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---