FooladFc.ir
باید با تمرکز بازی کنیم تا به موفقیت برسیم
نکونام: فقط دم از حرفه‌ای بودن در لیگ می‌زنیم

تیم فولادخوزستان فردا در ورزشگاه پاس قوامین باید به مصاف پیکان برود.
 
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد درخصوص دیدار فردا مقابل پیکان گفت: در مورد بازی فردا می‌دانیم با یک تیم با سازماندهی و شکل دفاعی خوب بازی داریم که نفوذ به این تیم سخت است. اما تمام تلاشمان را می‌کنیم این اتفاق را رقم بزنیم. باید با تمرکز بازی کنیم و اشتباهات حداقلی داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. امیدوارم با تمرکز بالا حداکثر امتیاز را بگیریم.

وی افزود: یک نکته هست که باید اشاره کنم؛ ما فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کنیم اما دو روز قبل سایپا با شهرداری بوشهر بازی کرد، روز قبل سایپا آنجا تمرین کرد و امروز تیم هوادار - نساجی بازی می‌کند و فردا هم ما در همین استادیوم جلوی پیکان بازی می‌کنیم.نمی‌‌دانم این لیگ حرفه‌ای است یا خیر. فقط دم از حرفه‌ای بودن می‌زنیم و شرایطی که در فوتبال ما هست، اسفناک است و هرروز بدتر می‌شود و شرایط را برای فوتبال ما سخت می‌کند.

او همچنین افزود: در مورد کنفرانس خبری که حضور پیدا نکردم تا زمانی که برنامه ریزی نباشد این اتفاق در لیگ برتر می‌افتد. چون ما از گرد و غبار اهواز جدا شدیم و آمدیم تهران تمرین کردیم. تیم ما زمین تمرین نداشت و همانطور که در تهران زمین بازی نیست، زمین تمرین هم پیدا نکردیم. به لطف یکی از دوستان ساعت ۱۲ ظهر زمین تمرین گرفتیم و بتوانیم برای بازی فردا آماده شویم.تیمم هرجای تهران باشد برود تمرین، تا من برگردم سازمان لیگ ۳-۴ ساعت می‌شود. این به هیچ وجه بی احترامی به خبرنگاران نیست و هیچ وقت عادت ندارم این کار را کنم. این برنامه ریزی سازمان لیگ است و بیاییم یک بار برای همیشه این برنامه ریزی را درست کنیم و هر تیمی در شهر خودش کنفرانس مطبوعاتی قبل از مسابقه را. برگزار کند و همه رسانه‌ها آنجا نماینده دارند و می‌توانند برگزار کنند.

نکونام در پایان گفت: بپرسید ببینید آیا یک مربی در نشست خبری خوزستان شرکت کرده؟ نه. همه مربیان تمرین و برنامه و کار دارند و وقتی هم کار ندارند در کنفرانس شرکت می‌کنند و من هم وظیفه ام این است چنین کاری کنم. امیدوارم برنامه فوتبالمان کلا طوری باشد همه به سمت حرفه‌ای شدن قدم بردارند تا ما هم که حرفه‌ای هستیم در این راه کمک کنیم.

کد خبر : 10707 - چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - 22:52
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است