FooladFc.ir

گرشاسبی: یک تیم قدرتمند روانه مسابقات می کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: تمام اعضای هیات مدیره و کادر فنی دست به دست هم دادیم تا یک تیم قدرتمند را روانه لیگ و جام قهرمانان آسیا کنیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا گرشاسبی بامداد یکشنبه در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت:  ابتدا از همه هواداران فولاد و مردم خوزستان به دلیل سکوتی که در بحث نقل و انتقالات اختیار کردیم عذرخواهی می کنم، با توجه به رقابتی که در بحث نقل و انتقالات وجود دارد اگر در سکوت این کار را انجام نمی دادیم، نمی توانستیم با این بازیکنان به توافق برسیم.
وی افزود: تمام اعضای هیات مدیره و کادر فنی دست به دست هم دادیم تا یک تیم قدرتمند را روانه لیگ و جام قهرمانان آسیا کنیم زیرا تنها نماینده کشور هستیم و باید از کیان فوتبال ایران دفاع کنیم.

گرشاسبی در پاسخ به این پرسش که آیا معاوضه کوشکی و رضاوند بین باشگاه فولاد و استقلال صحت دارد، گفت: تا این لحظه اصلا چنین چیزی صحت ندارد اما در بحث تقویت تیم و نقل و انتقالات همه چیز به خاسته سرمربی تیم برمی گرد که لیست مورد نظرش را به ما اعلام کرده است.
وی در خصوص جذب پیام نیازمند و اینکه گفته می شود که انتقال این بازیکن تا ۷۰ درصد پیش رفته است، افزود: نیازمند تحت قرارداد باشگاه دیگری بوده و اخلاقی نیست که بخواهیم با او وارد مذاکره شویم، شهاب گردان از خوب های تیم است ولی نیاز به یک کمکی دارد که امیدوارم بتوانیم نفری را که جزو لیست آقای نکونام است جذب کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: جواد نکونام لیستی را به ما ارائه داده که با کمک خود او در تلاش برای جذب آنها هستیم البته تعدادی از آنها را جذب کردیم. قطعا نکونام دنبال بازیکنان دیگری است که در بین آنها بازیکن خارجی هم وجود دارد.
گرشاسبی در پایان افزود: شیمبا از فولاد جدا شده و در لیست این فصل قرار ندارد و سعی خواهیم کرد طی مراسمی از زحمات او تقدیر کنیم.
گفتنی است، تیم فولاد خوزستان تاکنون با احسان پهلوان، سعید آقایی، مجید علیاری و علی قربانی برای فصل آینده قرارداد بسته و قرارداد وحید حیدریه را تمدید کرده است.

کد خبر : 10731 - یک شنبه 05 تیر 1401 - 10:21
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است