FooladFc.ir

نکونام: هیچ دیدار آسانی در فوتبال وجود ندارد

فولاد خوزستان‌ موفق‌ شد با دو‌ گل برابر خوشه طلایی پیروز شود و به مرحله بعد جام‌حذفی صعود کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام بعد از پیروزی فولاد مقابل خوشه طلایی ساوه در جام حذفی در نشست خبری گفت: اول از همه روز مادر را به همه مادران کشورمان تبریک می‌گویم و امیدوارم همیشه سایه شان بالای سر فرزندانشان باشد. جام حذفی مهم بردن بازی است و شگفتی‌ها و اتفاقات فوتبال را تجربه‌اش را داشتیم و لمس کردیم و نمی خواستیم غافلگیر شویم.

وی در ادامه گفت: بازیکنان ما لیاقت حضور در مرحله حذفی آسیا را دارند و بازیکنان بزرگی هستند و این را نشان دادند. نیم فصل سخت و طاقت فرسا داشتیم و در چند بازی آخر توانستیم به شرایط ایده آل خودمان برگردیم و بازیکنان زحمت کشیدند و جایگاه اصلی خودمان را پیدا کردیم. می‌دانستیم حریف دفاعی بازی می کند و روزنه‌ها را می‌بندد و توانستیم گل بزنیم البته نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم. به حریف تبریک می‌گویم زحمت کشیدند و ما را هم به دردسر انداخت.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: تیم ما خوب و با برنامه بازی کرد تا حریف دچار اشتباه شود و بتوانیم گلزنی کنیم و خوشحالم که حزباوی گلزنی کرد و باید مراقبش باشیم و از این استعدادها زیاد دیده‌ام در این استان و امیدوارم امین دو سال است که کنار ما بوده و توانسته بازی کند و بتواند آینده فوتبالش را بسازد. می‌توانستیم گل های بیشتری به حریف بزنیم اما مهم برد بود و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم.

نکونام در مورد اینکه بازی‌های جام حذفی امروز خیلی سخت بود و تیم‌های لیگ برتری مقابل تیم‌های لیگ یک به سختی پیروز شدند و حتی تیم فولاد هم فقط دو گل زد، گفت: حتی تیم ما؟! مگر چند گل باید می‌زدیم؟ فاصله تیم ها دیگر زیاد نیست. کدام بازی‌ را می‌توانید نتیجه‌اش را به طور دقیق پیش‌بینی کنید؟ دیگر آن دوران تمام شد هیچ تیمی از پیش برنده نیست. می‌توانید نتیجه فوتبال را حدس بزنید اما نمی‌توانید پیش‌بینی کنید. من عمرم را در فوتبال گذاشته‌ام و خیلی تجربه‌ دارم. حداقل اینکه خیلی بازی کرده‌ام. پیش‌بینی کار کارشناسان است و در جریان بازی و بعد از بازی دیگر چون معما حل شود آسان شود است. فاصله‌ای بین تیم‌ها نیست و اختلافی وجود ندارد. هیچ بازی آسانی وجود ندارد و در جام حذفی هم در تمام دنیا جام شگفتی‌هاست. حرف شما را اصلا قبول ندارم فوتبالسیت‌ها و تیم‌ها بهم خیلی نزدیک شده‌اند. و شاید فقط ۴-۵ بازیکن با بقیه تفاوت داشته باشند و سایر بازیکنان می‌توانند در لیگ رشد کنند.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد جذب سعید واسعی و فهرست نفرات برای خرید و خروجی تیم فولاد، گفت: باید ۷-۸ بازیکن بگیریم. فهرست تیم ما ۴ جای خالی دارد. دنبال جذب بازیکن هستیم. در برخی پست‌ها بازیکن نیاز داریم. در حال مذاکره هستیم اما نیم فصلی وجود ندارد و زمانی نداریم فقط امیدوارم که از امروز تا هفته آینده که بازی‌های دور برگشت لیگ شروع می‌شوند بتوانیم بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم. حداقل یکی دو بازیکن به تیم اضافه کنیم.

وی ادامه داد: باید هرچه سریع‌تر تیم را کامل کنیم، زیرا در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم. الان شرایط سختی داریم. یک سری از بازیکنان ما فقط پشت سرهم بازی می‌کنند و بازیکن جایگزین نداریم.

نکونام در مورد جذب بازیکن خارجی گفت: با یک بازیکن خارجی صحبت کرده‌ایم و ظرف یکی دو روز آینده این انتقال نهایی می شود. جذب بازیکن از حریفان سخت است زیرا بازیکنان با باشگاه‌ها قرارداد دارند. باید بازیکن خارجی بگیریم.

سرمربی فولا‌د در مورد فهرست خروجی‌های تیمش گفت: فهرست ما ۴ جای خالی دارد و ابتدا باید این جای خالی را پر کنیم و اگر بازیکنانی که خواستیم را گرفتیم بعد در مورد خروجی‌ها تصمیم گیری خواهیم کرد. نهایتا ۲ بازیکن در فهرست خروجی داشته باشیم که با توجه به ورودی ما مشخص می‌شود.

کد خبر : 10960 - سه شنبه 20 دی 1401 - 22:52
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است