FooladFc.ir
کلانتری: امسال بيشتر به تيمم كمك مي‌كنم
اسکوچیچ شرایط خوبی را در فولاد حاکم کرده است

هافبک تیم فوتبال فولادخوزستان كه قرارداد خود را براي سه فصل با اين تيم تمديد كرده است، با بيان اين‌كه فولاد گزینه اول من برای فصل آینده بود، معتقد است كه اسکوچیچ شرایط خوبی را در اين تیم حاکم کرده است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایوب کلانتری در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهارکرد: سال گذشته باتوجه به شرایطي كه وجود داشت، آن طور که باید و شاید نتوانستم کار کنم. به هر حال من تصميم گرفتم برای فصل آینده نیز در فولاد بمانم. از مسوولان فولاد نیز که چنین شرایطی را برای من فراهم کردند، تشکر می‌کنم.

وی با بیان این‌که چند پیشنهاد دیگر نیز داشتم، گفت: من به تيم‌هايي كه به من پیشنهاد داده بودند، گفتم که تیم اول و گزینه اول من فولاد است و اگر آن‌ها من را نخواستند یا من نخواستم در آن‌جا کار کنم، بعد می‌توانم مذاکرات جدی‌ای با آن‌ها داشته باشم.
هافبک تیم فوتبال فولادخوزستان در ادامه درباره تمرینات تیمش، خاطرنشان‌كرد: از تمرینات اهواز همراه با تیم بودم و تمرینات خوبی داشتیم. بازیکنان تيم امید‌مان هم که با ما در تمرینات حضور دارند، نفرات خوبی هستند و می‌توانند به ما کمک کنند. به هر حال تمرینات‌مان خوب و به‌روز است و در مرحله بدنسازی به سر مي‌بريم. در حال حاضر در اردوی کرج هستیم و تمرینات خوب و با نشاطی انجام مي‌دهيم.
وی درباره اسکوچیچ نیز عنوان‌کرد: او واقعا مربی بسیار خوبی است و طی این 10 روزي که با یکدیگر کار کرده‌ایم، شرايط خوبی را بر تیم حاکم كرده و تمرینات او بسيار خوب است. اسکوچیچ با بازیکنان دوست است و شرایط‌‌مان خوب مي‌باشد.

کلانتری در پاسخ به این سوال که آیا فولاد می‌تواند از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کند؟ گفت: به هر حال این موضوع به بازیکنان بستگی دارد و ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که موفق باشیم و جواب زحمات مسوولان را بدهیم.
وی در پایان خاطرنشان‌کرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا امسال موفقیت‌هایم را بیشتر و به باشگاه کمک کنم.

کد خبر : 6116 - چهارشنبه 11 تیر 1393 - 9:16
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است