1401/07/04
16:28
Register

تبلیغاتآخرین اخبار

اخبار

جمعه 02 مهر 1400 18:3

مبعلی: روز به روز بهتر و هماهنگ‌تر می‌شویم

تیم فوتبال فولاد خوزستان دومین اردوی پیش فصل خود را در تهران برپا کرده است و این اردو تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، ایمان مبعلی مربی تیم فولاد در گفت وگو با رسانه باشگاه در خصوص اردوی دوم تدارکاتی تیم در تهران گفت: اردوی خوبی در تهران آغاز کرده‌ایم و هدف اصلی ما شناخت بیشتر از توانایی بازیکنان و همچنین شناخت بیشتر بازیکنان از تفکرات سرمربی و کادرفنی بود تا بتوانیم رابطه خوب متقابلی را شروع کنیم. سیستم بازی و خواست سرمربی نسبت به قبل تغییراتی داشته و همین امر و هماهنگی نیز نیاز به گذشت زمان دارد. البته این را هم باید بگویم که چند بازیکن ما در همین اردوی تهران اضافه شده‌اند و فرصت کمی برای هماهنگی داشته‌اند و قطعا روز به روز بهتر از قبل می‌شویم و تیم درحال پیشرفت است.

وی افزود: سه دیدار دوستانه خوب در این اردو برگزار کردیم و ما در این دیدارها به دنبال کسب نتیجه نبودیم، با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات سعی کردیم فرصت به جوانان بدهیم تا توانایی های خود را در زمین نشان بدهند. سعی کردیم از این بازی‌های تدارکاتی بهترین استفاده را در جهت قدرتمندتر شدن تیم کنیم و فکر می‌کنم تا اینجا نیز همینگونه بوده است. البته این را باید بگوییم که در این بازی‌های دوستانه واقعا بدشانس بوده‌ایم، در سه دیدار اخیر سه پنالتی از دست داده‌ و موقعیت های بسیار زیادی را خلق کرده‌ایم که یا به تیرک دروازه حریفان خوردند و یا با درخشش دروازه‌بان حریف و بی‌دقتی مهاجمان ما از دست رفتند.

مبعلی در پایان نیز گفت: هدف آقای ویسی و تمامی اعضای مجموعه شادی هواداران خونگرم فولاد است و این را بدانند که برای رسیدن به هدف و موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. در این راه قطعا حمایت هواداران را نیاز داریم و مطمئنیم که مثل همیشه کنار تیم خواهند بود تا روزهای بزرگ را باهم جشن بگیریم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1069 - مجموع امتیازات : 2866
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 980 - مجموع امتیازات : 2312
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 932 - مجموع امتیازات : 2143
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 916 - مجموع امتیازات : 2234
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 905 - مجموع امتیازات : 2122
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 816 - مجموع امتیازات : 1542
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 674 - مجموع امتیازات : 1670
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 4127
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 327 - مجموع امتیازات : 1084
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---