1401/09/17
6:3
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 22:52

باید با تمرکز بازی کنیم تا به موفقیت برسیم

نکونام: فقط دم از حرفه‌ای بودن در لیگ می‌زنیم

تیم فولادخوزستان فردا در ورزشگاه پاس قوامین باید به مصاف پیکان برود.
 
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد درخصوص دیدار فردا مقابل پیکان گفت: در مورد بازی فردا می‌دانیم با یک تیم با سازماندهی و شکل دفاعی خوب بازی داریم که نفوذ به این تیم سخت است. اما تمام تلاشمان را می‌کنیم این اتفاق را رقم بزنیم. باید با تمرکز بازی کنیم و اشتباهات حداقلی داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. امیدوارم با تمرکز بالا حداکثر امتیاز را بگیریم.

وی افزود: یک نکته هست که باید اشاره کنم؛ ما فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کنیم اما دو روز قبل سایپا با شهرداری بوشهر بازی کرد، روز قبل سایپا آنجا تمرین کرد و امروز تیم هوادار - نساجی بازی می‌کند و فردا هم ما در همین استادیوم جلوی پیکان بازی می‌کنیم.نمی‌‌دانم این لیگ حرفه‌ای است یا خیر. فقط دم از حرفه‌ای بودن می‌زنیم و شرایطی که در فوتبال ما هست، اسفناک است و هرروز بدتر می‌شود و شرایط را برای فوتبال ما سخت می‌کند.

او همچنین افزود: در مورد کنفرانس خبری که حضور پیدا نکردم تا زمانی که برنامه ریزی نباشد این اتفاق در لیگ برتر می‌افتد. چون ما از گرد و غبار اهواز جدا شدیم و آمدیم تهران تمرین کردیم. تیم ما زمین تمرین نداشت و همانطور که در تهران زمین بازی نیست، زمین تمرین هم پیدا نکردیم. به لطف یکی از دوستان ساعت ۱۲ ظهر زمین تمرین گرفتیم و بتوانیم برای بازی فردا آماده شویم.تیمم هرجای تهران باشد برود تمرین، تا من برگردم سازمان لیگ ۳-۴ ساعت می‌شود. این به هیچ وجه بی احترامی به خبرنگاران نیست و هیچ وقت عادت ندارم این کار را کنم. این برنامه ریزی سازمان لیگ است و بیاییم یک بار برای همیشه این برنامه ریزی را درست کنیم و هر تیمی در شهر خودش کنفرانس مطبوعاتی قبل از مسابقه را. برگزار کند و همه رسانه‌ها آنجا نماینده دارند و می‌توانند برگزار کنند.

نکونام در پایان گفت: بپرسید ببینید آیا یک مربی در نشست خبری خوزستان شرکت کرده؟ نه. همه مربیان تمرین و برنامه و کار دارند و وقتی هم کار ندارند در کنفرانس شرکت می‌کنند و من هم وظیفه ام این است چنین کاری کنم. امیدوارم برنامه فوتبالمان کلا طوری باشد همه به سمت حرفه‌ای شدن قدم بردارند تا ما هم که حرفه‌ای هستیم در این راه کمک کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1179 - مجموع امتیازات : 2977
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1094 - مجموع امتیازات : 2426
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1026 - مجموع امتیازات : 2237
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1023 - مجموع امتیازات : 2240
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1015 - مجموع امتیازات : 2333
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 1646
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 745 - مجموع امتیازات : 1741
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 699 - مجموع امتیازات : 4204
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 327 - مجموع امتیازات : 1084
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---