1401/09/17
7:29
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401 23:25

نکونام:انتخاب اول تا هزارم من فولاد است

فولاد خوزستان موفق شد با نتیجه دو‌بر یک در تهران تیم پیکان را شکست بدهد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل پیکان در نشست خبری اظهار داشت: می‌دانستیم که از بازی چه می‌خواهیم و شرایط را پیش بینی کرده بودیم. می‌دانستیم پیکان به دنبال اشتباه ما است تا ضربه بزند. فکر می‌کنم در کل بازی موقعیتی به حریف ندادیم و در یک لحظه و با یک اشتباه ساده باعث شد گل بخوریم و بازی روان مان کم مانده بود که زیر سوال برود.

وی ادامه داد: در نیمه اول موقعیت های زیادی را خلق کردیم و نیمه دوم هم همینطور، اما متاسفانه نتوانستیم استفاده کنیم، اما خوشبختانه به حق مان رسیدیم. این نتیجه 2 بر یک کمترین حق مان بود به خاطر اینکه خیلی خوب بازی کردیم. می‌توانستیم ساده تر به پیروزی برسیم، اما یک لحظه خواب مان برد و غفلت کردیم. نشان دادیم که تا آخرین لحظه برای برد می‌جنگیم.

سرمربی فولاد عنوان کرد: یک ماه در عربستان بازی کردیم، بعد برگشتیم و با گل گهر و نفت و استقلال در گرما بازی کردیم. با اینکه شانس سهمیه نداریم اینکه بخواهیم این انگیزه را در بین بازیکنان نگهداریم، واقعا سخت است، اما نشان دادند که چه بازیکنان با کیفیتی هستند و روح بزرگی دارند. امیدوارم در دو بازی بعدی هم انگیزه بالایی داشته باشیم.

نکونام گفت: پیکان سخت گل می‌خورد و بازی فیزیکی را انجام می‌دهد، اما ما موفق شدیم دو بار به این تیم گل بزنیم. داور در این مسابقه به خوبی قضاوت و مدیریت کرد. برعکس بازی هفته قبل مقابل استقلال همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد و چگونه قضاوت کردند. اصلا به پنالتی کاری ندارم، اما زاهدی فر بازی را طوری اداره کرد که کاملا به ضرر ما شد. ما اعتراض کردیم و کارشناسان هم تایید کردند. باید به داوران جوانی که داریم بها بدهیم تا رشد کنند. ما هم وظیفه داریم که کمک کنیم. ما چون فوتبال بازی کرده ایم، می‌دانیم که کدام داور به نفع فوتبال قضاوت می‌کند. داور اگر به نفع فوتبال قضاوت کند، فوتبال ما رشد می‌کند. 

وی در مورد حضور خلعتبری با سن بالا در تیم فولاد گفت: من قبلا هم گفته ام بهترین بازیکنان لیگ سن شان بالای 30 سال است. من اصلا به سن توجه نمی‌کنم. عملکرد شیمبا را در این سه سالی که در فولاد حضور دارم ببینید. وقتی من آمدم گفت آخرین فصلم است و می‌خواهم خداحافظی کنم، اما با تمرین و زندی حرفه‌ای ادامه می‌دهد و یکی از بهترین نفرات ما است. سن یک عدد است. خلعتبری هم بازی من بوده و به نظرم یکی از بهترین بازیکنان با تجربه است. بزرگ است و بزرگی می‌کند. ما نیاز به چنین بازیکنانی داریم و بازیکنان بزرگ اهداف بزرگ را به تیم تزریق می‌کنند.

سرمربی فولاد در مورد اینکه خودش ملی پوش بوده و در مورد دو بازی تدارکاتی تیم ملی در کانادا اظهار داشت: چه بگویم. آرزوی من موفقیت تیم ملی است و هرجا هم نیاز باشد تشویق و انتقاد می‌کنیم. من خودم تمام افتخارات فوتبالی‌ام را مدیون تیم ملی هستم. الان نمی توانیم ایرادی بگیریم، چون تصمیمات گرفته شده است. وی در مورد برنامه‌های فولاد برای دور دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: جلسات خوبی را داشتیم. از گرشاسبی تشکر می‌کنیم که همیشه همراه تیم بوده و شرایط خوبی را برای ما فراهم کرده است. هم می‌توانم جدا شوم و هم می‌توانم بمانم. دوست دارم پیشرفت کنم و انتخاب اول تا هزارم من فولاد است من لیست نفراتی که باید برای لیگ و آسیا جذب شوند را به باشگاه داده‌ام. اگر شرایط برای جاه طلبی که من دارم و جاه طلبی که خود باشگاه دارد، فراهم شود، ادامه می‌دهیم. چون من دوست دارم هر روز به موفقیت برسم. موفقیت هم همیشه اینطور نیست که جام بگیرید، یک زمانی هم شما پیشرفت می‌کنید. آرزوی هم مربی است که در فولاد مربیگری کند. هواداران فوق العاده داریم و امیدوارم این هفته هم از حضور آنها بهره ببریم.

سرمربی فولاد در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن یا مربی از فولاد به همراه تیم ملی به قطر می‌رود، یا خیر، عنوان کرد: کادر برای چه باید برود؟  وی در پاسخ به سوالی عجیب در این خصوص شاید به عنوان دستیار اسکوچیچ به قطر بروید؟ گفت: برعکس نگفتید؟ برعکس این قضیه را ما در خدمت هستیم.

بازیکن سابق تیم ملی در مورد اینکه اگر پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی بیاید، قبول می‌کنید یا خیر، اظهار داشت: تیم مربی دارد و این چه کاری است. نکونام در خصوص اینکه فکر می‌کنید کدام بازیکنان از فولاد به تیم ملی دعوت شوند، عنوان کرد: کیفیت تیم و بازیکنان ما مشخص است. اما هر بازیکنی انتخاب شود یا نه به نظر سرمربی تیم ملی احترام می‌گذارم و دخالت نمی‌کنم. سرمربی خودش انتخاب می‌کند و خودش هم باید پاسخگو باشد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1179 - مجموع امتیازات : 2977
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1094 - مجموع امتیازات : 2426
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1026 - مجموع امتیازات : 2237
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1023 - مجموع امتیازات : 2240
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1015 - مجموع امتیازات : 2333
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 1646
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 745 - مجموع امتیازات : 1741
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 699 - مجموع امتیازات : 4204
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 327 - مجموع امتیازات : 1084
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---