1401/07/04
15:52
Register

تبلیغاتآخرین اخبار

گفتگو

سه شنبه 25 فروردین 1394 12:0

سرمربی فولاد نوین پس از تساوی برابر آلومینیوم:

ضعیف‎ترین بازی‎مان بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد نوین خوزستان پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم هرمزگان در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته یک کشور، گفت: نتوانستیم کار را تمام کنیم و حالا صعودمان به هفته های پایانی کشید و کارمان سخت تر از گذشته شد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیدکوروش موسوی در گفت و گو با (ایسنا) ، پس از توقف تیمش در دقایق پایانی مقابل آلومینیوم هرمزگان اظهار کرد: هنوز خودم هم نمی دانم که علت چه بود و بازیکنانم در نیمه دوم ضعیف کار کردند. شاید همه چیز را تمام شده می دانستند و به همین یک گل بسنده کردند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم نمایش خوبی نداشتیم و تیم حریف نیز بازی مستقیم را سرلوحه کار خود قرار داد و در نهایت در دقیقه 93 گل تساوی را به ثمر رساند.
سرمربی فولاد نوین خوزستان بیان کرد: در هر صورت فوتبال است و اتفاقاتش غیر قابل پیش بینی است. تیم حریف برای کسب امتیاز به بازی آمده بود و به آن ها تبریک می گویم، چرا که به هدفشان رسیدند. نهایتا ما نتوانستیم کار را تمام کنیم و صعودمان به هفته های پایانی کشید و کارمان سخت تر از گذشته شد.

وی با بیان این که نمایش ما متفاوت از هفته های گذشته بود، گفت: ضعیف ترین بازی ای که تاکنون داشتیم این بازی بود. ما می توانستیم پیروز شویم و صعود کنیم اما روز بد ما بود و امیدوارم در ادامه این گونه نباشیم و قدر موقعیت جدولی مان را بدانیم.
موسوی اضافه کرد: ما سعی خودمان را می کنیم که در بازی بعد سه امتیاز را کسب کنیم و صعود شیرینی داشته باشیم، هر چند که تیم مس کرمان یکی از بهترین تیم های لیگ دسته اول است و بازی دشواری پیش رو داریم.
وی در پایان گفت: شاید حضور تماشاگران روی بازیکنانمان تاثیرات منفی داشت، چرا که برای آن ها استرس بوجود آمد. تعداد تماشاگران کل مسابقاتی که در این زمین داشتیم شاید به 100 نفر هم نرسد و شاید بازیکنان جوان مان تحت تاثیر قرار گرفتند. هواداران متاسفانه به تیم میهمان توهین کردند و من بسیار از این مساله ناراحت شدم، چرا که تاکنون تماشاگران این گونه ای نداشته ایم. امیدوارم در بازی آینده به هدفمان برسیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (16 نظر تا کنون)

سروش
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394 11:15 PM
بعد از بدشانسی روبرو شهرداری اردبیل و آلومینیوم بالاخره با شکست مس به حقمون رسیدیم

سيد بابك صالحي
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394 6:15 PM
بالاخره تيم كوروش خان موسوي به هدفش رسيد و صعدو كرد

فولاد نوین
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 6:39 PM
بالاخره فولاد نویینی ها به حقشون رسیدن

مصطفی
شنبه 29 فروردین 1394 9:01 PM
بی صبرانه منتظر دوشنبه و صعود فولاد نوین هستیم

هوادار جنوب سابق و فولاد قهرمان
شنبه 29 فروردین 1394 12:32 AM
درخشش بعدی باشگاه فولاد==برد فولاد نوین==صعود به لیگ برتر

 1 2 3 4  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1069 - مجموع امتیازات : 2866
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 980 - مجموع امتیازات : 2312
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 932 - مجموع امتیازات : 2143
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 916 - مجموع امتیازات : 2234
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 905 - مجموع امتیازات : 2122
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 816 - مجموع امتیازات : 1542
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 674 - مجموع امتیازات : 1670
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 4127
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 327 - مجموع امتیازات : 1084
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---