FooladFc.ir
موسوی: لایق عنوان برترین مربی لیگ یک نیستم
اندک افتخاراتم را مدیون آقای دهکردی هستم

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال فولاد نوین خوزستان، انتخابش به عنوان برترین مربی لیگ دسته یک کشور از سوی کانون مربیان ایران را حاصل زحمت تمام اعضای باشگاه فولاد نوین می داند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیدکوروش موسوی در گفت​وگو با (ایسنا)، عنوان کرد: من خودم را لایق این افتخار نمی​دانم. این اتفاق و کسب این عنوان باعث شده من نماینده مربیان زحمت​کشی باشم که در پایه​ها فعالیت می​کنند و به خاطر اینکه نام​دار نیستند، خارج از گود باقی مانده‎اند.

سرمربی فصل گذشته تیم فولاد نوین خاطر نشان کرد: موفقیتی که حاصل شد، نتیجه زحمات همکاران من در سال گذشته و سال های قبل از آن مانند ناصر محمدیان، سیروس نعمتی​نژاد، یعقوب فریسات و همچنین مجموعه مدیریتی باشگاه فولاد یعنی اژدری​زاده، کاهکش و همه عوامل بوده و این موفقیت نه فقط برای من، بلکه برای همه باشگاه فولاد نوین بوده و من این موفقیت را به باشگاه فولاد نوین تبریک می‎گویم.

وی در بخش دیگری از صحبت​های خود در خصوص مطرح شدن نام علیرضا اژدری​زاده به عنوان جدی ترین گزینه مدیرعاملی باشگاه فولادخوزستان، گفت: پیش از آن که در خصوص اژدری​زاده صحبت کنم لازم می​دانم چند کلامی در مورد دهکردی بزرگ‎مرد فوتبال خوزستان و ایران صحبت کنم؛ بنده به شخصه اندک افتخاراتی را که کسب کردم مدیون دهکردی هستم و همیشه در فولاد به گونه​ای کار کردم که مورد رضایت دهکردی باشد و همواره حضور وی را باعث ایجاد انگیزه خودم می​دانستم چرا که حضور وی باعث می​شد بیشتر تلاش کنم. در مجموع‏ همیشه حضور او یکی از عوامل ایجاد انگیزه در من و همکارانم بوده است. متاسفانه اکنون که خود او تصمیم گرفته است با فولاد قطع همکاری کند به نظر من بهترین گزینه برای جانشینی وی اژدری​زاده است. اژدری​زاده یکی از مدیران هوشمند، موفق، توانمند و برنامه​ریزی است که همین، یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت فولاد نوین در بحث مدل قراردادها و پرداخت​های مالی بوده است.

سرمربی موفق فصل گذشته تیم فولاد نوین خوزستان با بیان این که هنوز پیشنهادی از هیچ تیمی برای فصل آینده دریافت نکرده است، افزود: صحبت​هایی با باشگاه فولاد نوین انجام داده​ام ولی تاکنون جواب قطعی نداده​ام و در حال فکر کردن هستم و قصد دارم بهترین تصمیم را بگیرم که چگونه بتوانم بهترین خدمت را به فوتبال ایران کنم.

کد خبر : 7213 - یک شنبه 24 خرداد 1394 - 13:20
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است