1400/01/27
3:25
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 07 بهمن 1399 13:41

سعید آذری: امیداورم در پرونده بلبلی CAS به نفع ما رای بدهد

تکلیف میزبانی پس از قرعه‌کشی مشخص می‌شود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، گفت: تکلیف میزبانی ما در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بعد از قرعه‌کشی ۸ بهمن مشخص می‌شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در گفت و گو با ایرنا، درباره اینکه آیا تکلیف میزبانی فولاد خوزستان و شهر اهواز برای مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شده است یا خیر؟ اظهار داشت: هنوز تکلیف این مسئله مشخص نیست. همه چیز در این خصوص به قرعه کشی ۸ بهمن بستگی دارد. آنجا مشخص می‌شود که ما میزبانی می کنیم یا خیر.وی ادامه داد: مشکلی بابت میزبانی نداریم و همه چیز در اهواز فراهم است. مشکلی هم از بابت رعایت پروتکل های بهداشتی نیست اما همه چیز به قرعه‌کشی مربوط است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره پیروزی روز گذشته تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز گفت: فکر می کنم تیم ما کم کم به هماهنگی لازم رسیده است و می‌توانیم به تیم امیدوار باشیم. پیروزی روز گذشته برای ما بسیار مهم بود چون کمی تحت فشار بودیم بالاخره کار کردن در خوزستان کمی سخت است و متفاوت؛ اما برد دیروز خیلی به ما کمک کرد.آذری خاطرنشان کرد: بازی کردن در هوای منفی ۸ درجه تبریز واقعا سخت بود آن هم برای تیم ما که از یک هوای متعادل در خوزستان به تبریز رفته بود. مستحق پیروزی در بازی روز گذشته بودیم از همین رو باید یک تشکر از جواد نکونام و همه داشته باشم البته تشکر ویژه از همه هواداران محترم فولاد دارم که پای تیمشان ایستاده‌اند.وی در پاسخ به این سوال که آیا فولاد آمادگی را دارد تا در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود؟ گفت: تا روزی که پلی‌آف برگزار می‌شود یعنی ۱۸ فروردین چند ماه زمان داریم و قطعا تا آن موقع کاملا آماده می‌شویم. منتظر هستیم تا رای دادگاه CAS در پرونده «محمد بلبلی» هم اعلام شود و پنجره نقل و انتقالاتی ما هم باز شود تا بتوانیم بازیکن جدید بگیریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است برنده دادگاه CAS در پرونده بلبلی باشد؟ تاکید کرد: آنطور که می دانم طرف ما هزینه اعاده دادرسی را به CAS واریز نکرده و دادخواست هم نفرستاده اما ما هم هزینه را دادیم و هم دادخواست خوبی تنظیم کردیم. امیدوارم که بتوانیم برنده این پرونده باشیم هر چند که شواهد این مسئله را نشان می دهد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---