1400/06/30
21:38
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 06 تیر 1400 14:12

نکونام: بازی امروز هم برای ما سخت است هم سپاهان

سرمربی تیم فولاد می‌گوید مصاف امروز با سپاهان دیداری دشوار و نفس‌گیر برای هر دو تیم خواهد بود.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، جواد نکونام درباره دیدار امروز فولاد برابر سپاهان اظهار کرد: دیدار سخت و سنگینی است. می‌دانیم با یک تیم قابل احترام و خوب بازی داریم که مدعی قهرمانی است.
وی افزود: شرایط دو تیم متفاوت است. سپاهان برای قهرمانی می‌جنگد و تیم ما تلاش می‌کند در بالای جدول حضور داشته باشد. سپاهان تیمی است که تقریبا چهار سال است با همین ترکیب کنار هم بازی می‌کند و کمترین تغییرات را داشته‌ است. بازیکنانی هم که به این تیم اضافه شده‌اند با کیفیت هستند اما دیدید بازیکنانی که از سه چهار سال قبل در این تیم حضور داشته‌اند همچنان بازیکنان ثابت این تیم هستند و این نشان می‌دهد که سپاهان چقدر کم تغییر و هماهنگ است.
نکونام ادامه داد: سپاهان در این سه، چهار سال مدعی قهرمانی بوده است اما امیدوارم بتوانیم بازی خوب و قابل قبولی را مقابل این تیم پرقدرت و پرمهره‌ی سپاهان انجام دهیم. آنها بازیکنانی دارند که هر لحظه می‌توانند نتیجه بازی را عوض کنند و با توجه به هزینه‌هایی که کرده‌ و بازیکنانی که خریده‌اند لیاقت دارند که در این جایگاه حضور داشته باشند.
او با بیان اینکه بدون تردید دیدار برابر سپاهان بازی سنگینی خواهد بود افزود: البته این سنگینی و نفس‌گیر بودن برای هر دو تیم است. متاسفانه ما در دو هفته گذشته بدلیل مصدومیت وضعیت خوبی نداشته‌ایم. البته خوشبختانه بازیکنان بعد از کرونا به تیم ما برگشته‌اند. تیم کاملی نداریم ولی بازیکنان در اختیارمان هستند و تلاش‌مان را می‌کنیم بازی خوب و قابل قبولی انجام بدهیم و امیدوارم همه این بازی را ببینند و لذت ببرند.
نکونام خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را ارائه کنیم و حداکثر توان‌مان را بگذاریم. به بازیکنان هم گفته‌ام که نباید مقابل سپاهان غفلت کنیم. باید خیلی هوشیار باشیم. با توجه به شناختی که از سپاهان داریم باید با تمرکز بالا مقابل آنها بازی کنیم. همانطور که تیم حریف از ما شناخت دارد، ما هم شناخت کافی از این تیم داریم. تمام تمرکز و برنامه ما این است با حداکثر توان وارد زمین شویم و بهترین عملکرد را ارایه کنیم. فکر میکنم این بازی برای موفقیت ما در پایان فصل بسیار مهم است و بازیکنان باید بهترین عملکردشان را ارائه کنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---