1400/06/30
20:57
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 11 تیر 1400 9:12

حردانی: دست کادر فنی بسته است

زندگی برای فولاد و هدفش ادامه دارد

بازیکن تیم فولاد می‌گوید با تلاش و غیرت، بازی‌های مهم باقی‌مانده در لیگ و جام حذفی را پشت سر خواهیم گذاشت و زندگی برای فولاد در جریان است.
 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعادت حردانی با اشاره به دیدار امشب فولاد برابر مس رفسنجان گفت: بازی سخت و نفس‌گیری برای هر دو تیم بود. نتیجه‌ای که در پایان ثبت شد چندان منصفانه نبود اما به هر حال این بازی به پایان رسیده و ما در تیم فولاد به آینده نگاه می‌کنیم. تک تک بازیهای باقی‌مانده برای فولاد چه در لیگ و چه جام حذفی همچون فینال است و ما با تمرکز بالا به مصاف حریفان می‌رویم.
وی با بیان اینکه امشب دست کادر فنی تیم کاملا بسته بود، گفت: فکر نمیکنم در لیگ برتر سابقه داشته باشد که تیمی مثل تیم امسال ما با محدودیت بازیکن روبه‌رو شده باشد. ما امشب حتی بازیکن تعویضی هم نداشتیم و این کار را برای کادر فنی بسیار مشکل کرده بود. وقتی شما مجبور هستید در فاصله سه، چهار روز دو بازی پشت سر هم برگزار کنید باید حداقل بیست بازیکن داشته باشید اما مصدومان و محرومان ما به قدری برای این بازی زیاد بودند که کادر فنی وقتی بازیکن‌مان مصدوم شد نتوانستند تعویض انجام بدهند.
حردانی با بیان اینکه لیگ روزهای حساسی را در پیش‌ دارد گفت: پنج بازی در لیگ برتر داریم و یک بازی مهم در جام حذفی. زندگی برای فولاد ادامه دارد و چیزی نمی‌تواند ما را متوقف کند چون یک هدف بزرگ داریم و آن هم به موفقیت رساندن فولاد است. تا آخرین لحظه برای این هدف مقدس می‌جنگیم و همانطور که گفتم هیچ چیز نمی‌تواند فولاد را متوقف کند، کمااینکه در این هفته‌ها دیده‌اید بخاطر کمبود بازیکن، بازیکنان حتی با پای مصدوم هم بازی کرده‌اند و این فقط بخاطر هدف تیمی‌ است که کادر فنی مشخص کرده و ما برای رسیدن به آن هر کاری لازم باشد انجام می‌دهیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---