1400/11/09
17:26
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 03 آذر 1400 19:56

نکونام: با وجود دو برد هنوز ایراداتی داریم

تیم فولاد موفق شد به دومین برد متوالی خود با هدایت جواد نکونام دست پیدا کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نکونام سرمربی این تیم در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان همراه بود، گفت: می دانستیم که ذوب آهن تیم خوب، جان‌دار و بابرنامه ای است. واقعا باید به مجموعه آنها تبریک گفت که فوتبال خوبی بازی می کنند. ما روی نقاط قوت و ضعف تیم ذوب آهن کار کرده بودیم و فکر می کنم که بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت های خوبی حتی در نیمه دوم داشتیم. اگر دقت می کردیم می توانستیم بازهم به این تیم گل بزنیم.
او افزود: برد شیرینی در خانه ذوب آهن که امسال تیم متحول شده ای است کسب کردیم. نکته مهم برای من این است که تیم ما هنوز خیلی کار دارد و به تیم مدنظر من هنوز نرسیده‌ایم. بچه ها باید بدانند که توانایی بالاتری دارند. درست است که دو بازی را بردیم ولی این دلیل نمی شود که ایرادات تیم را نادیده بگیریم. از شکل بازی تیم راضی ام ولی هنوز ایراداتی داریم که باید رفع کنیم. امیدوارم بچه ها هر چه زودتر با تلاش و تاکتیک پذیری بالای خود به آن چیزی که مدنظرمان است برسند و با اضافه شدن مربی بدنساز اسپانیایی شرایط فولاد را بهتر کنیم.
سرمربی تیم فولاد در مورد ضعف بدنی تیمش و اضافه شدن مربی بدنساز تاکید کرد: ما زمانی برای بدنسازی نداریم و هر 4-5 روز یک بار بازی داریم. تنها راهی که داریم این است که تا جایی که می توانیم شرایط بدنی مان را کنترل کنیم تا به نیم فصل برسیم. سعی می کنیم با اضافه کردن فشار تمرینات در فرصت هایی که داریم شرایط بدنی تیم را حفظ کنیم. بازیکنان ما در نیمه دوم از نظر بدنی شباهتی به تیم فصل قبل که 120 دقیقه مقابل تیم های خوب ایران بازی می کردند، نداشتند. مشکلی از این بابت نداریم و من تیم را با آگاهی از این شرایط انتخاب کردم. فقط باید بازیکنان قدر خودشان را بدانند چون تیم شایسته و قابل احترامی هستیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 881 - مجموع امتیازات : 2669
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 807 - مجموع امتیازات : 2139
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 759 - مجموع امتیازات : 1970
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 742 - مجموع امتیازات : 2060
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 734 - مجموع امتیازات : 1951
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 658 - مجموع امتیازات : 1384
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 569 - مجموع امتیازات : 1565
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 529 - مجموع امتیازات : 4034
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 252 - مجموع امتیازات : 1009
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---