1401/05/17
8:32
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

دوشنبه 03 شهریور 1393 0:17

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان:

به خاطر زاینده‌رود کارون را خشک نکنند

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مسئولان اصفهان چار‌ه‌ای بیندیشند و نباید کارون را به خاطر زاینده‌رود خشک کنند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، اسماعیل شریفات پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیم ما را آنالیز کرده بود و توانست بازی خوبی را مقابل ما به نمایش بگذارد و فکر می‌کنم نتیجه مساوی در این دیدار عادلانه بود و تیم‌های دیگر از این نتیجه سود بردند.

وی با اشاره به داوری‌ها تصریح کرد: زمانی که داور تصمیمی را می‌گیرد، تنها کمک داور می‌تواند نظر داور را برگرداند و اگر این قانون در کل فوتبال کشور اجرا شود و کسی اعتراض به داوری نکند بسیار خوب است.

وی با اشاره به بهترین بازیکن زمین گفت: به اعتقاد من سروش رفیعی با گلی که زد می‌تواند بهترین بازیکن زمین باشد.

شریفات با اشاره به میزبانی اصفهانی‌ها افزود: اصفهانی‌ها همیشه میزبان‌های خوبی بودند و مشکلی در این دیدار وجود نداشت و بازی بسیار خوبی از کار درآمد.

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به عبدالله کرمی و گلی که وارد دروازه فولاد خوزستان کرد، گفت:‌ کرمی از بازیکنان خوب کشور است و پس از گلی که به تیم ما زد خوشحالی نیز نکرد و این بازیکن یکی از بزرگترین بازیکنان کشور و سپاهان است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا امیدوار به حضور در تیم ملی هستید، گفت: آرزوی هر بازیکنی است که در تیم ملی حضور داشته باشد و من هم امیدوارم که به تیم ملی دعوت شوم اما نظر سرمربی تیم ملی مهم است.

وی با اشاره به خشکی زاینده‌رود گفت: راجع‌به این موضوع بسیاری از مردم حتی مردم خوزستان ناراحتند و من این را به عنوان یک شهروند خوزستانی می‌گویم اما این دلیل نمی‌شود که کارون را به خاطر زاینده‌رود خشک کنند و در این مورد خود مسئولان اصفهان چار‌ه‌ای بیندیشند و نباید کارون را به خاطر زاینده‌رود خشک کنند.منبع خبر : فارس

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (35 نظر تا کنون)

فاروق شموسی
پنج شنبه 06 شهریور 1393 3:51 PM
ای کاش مسئولان خوزستانی مثل اسماعیل شجاعت به خرج بدن و از کارون دفاع کنن شریفات واقعا هم در زمین و هم در بیرون زمین شجاعی درووووود بر تو اسماعیل.

رضا شریفی
چهارشنبه 05 شهریور 1393 12:46 PM
خاستگاه و مهد تمدن بشری در کنار رودهای افسانه ایی همچو کارون صورت گرفت و چه امپراطوریهای مقتدری امدن و رفتن ولی کارون همچنان خروشان،بزرگ و زیبا باقی ماند اما کارون چرادر عصر کنونی ما باید از بین برود لطفا کارون وفادار را از ما نگیرید.

حسین چهرازی
سه شنبه 04 شهریور 1393 5:43 PM
ما ی قطره از کارون رو به زاینده رود نمیدیم اینو باید همه ملت ایران بدونن

سهيلي
سه شنبه 04 شهریور 1393 3:02 PM
درود بر تو عرب با غيرت اسماعيل شريفات دوستت داريم

علی نعامی
سه شنبه 04 شهریور 1393 12:55 PM
آب کارون را بردن مساوی با خشکاندن خوزستان است شریان اصلی حیاط خوزستان اگر از خوزستان گرفته شود زندگی دشواری در انتظارمان هست

 1 2 3 4 5  ...  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1057 - مجموع امتیازات : 2854
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 970 - مجموع امتیازات : 2302
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---