1400/11/09
16:58
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 05 اسفند 1393 18:41

آخرين تمرين پیش از دیدار با السد؛

حضور استاندار خوزستان در تمرینات فولاد

علاوه بر سروش رفیعی و بختیار رحمانی، استاندار خوزستان هم که علاقه زیادی به ورزش و بخصوص فوتبال دارد در آخرین تمرین تیم فولاد، قبل از بازی با تیم السد قطر شرکت کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در آخرین تمرین تیم فولاد قبل از دیدار با تیم السد قطر، که امروز عصر در استادیوم غدیر اهواز انجام شد بختیار رحمانی و سروش رفیعی نیز شرکت کردند.

در تمرین امروز عصر این تیم، عبدالحسن مقتدایی، استاندار خوزستان نیز حضور داشت، وی طی صحبتی با بازیکنان و کادرفنی این تیم سعی کرد از میزان آمادگی آنها برای بازی فردا آگاه شود و البته سعی کرد با حضور و صحبت های خود، روحیه لازم را به تیم بدهد.

مقتدایی که خود نیز در گذشته فوتبالیست بوده، پیش از این بارها از تیم فولاد خوزستان و دیگر تیم های فوتبال این استان حمایت کرده و جویای مشکلات این تیم ها بوده است.

وی پیش از این و در واکنش به مسائل پیش آمده برای برخی از بازیکنان جوان باشگاه فولاد گفته بود:

"وقتی فولاد خوزستان یک تیم خارجی را شکست می دهد چه شور و هیجانی در استان برپا می شود و این یعنی عرق ملی و این در حالی است که هزینه ای که در استان برای این موفقیت ها می شود در مقابل هزینه دیگر استان ها اندک است. آیا اگر این تیم از شهری دیگر با پشتوانه دیگری بود نیز همین رفتارها صورت می گرفت؟ تیم فولاد خوزستان از مواردی است که دیگر ثبت ملی شده و این تیم در مقابل هر تیم خارجی که به میدان برود نماینده ملت ایران است و باید حمایت شود."

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (10 نظر تا کنون)

حامی
جمعه 08 اسفند 1393 2:08 AM
به داشتن استاندار ورزشی افتخار میکنیم

اسحاق
چهارشنبه 06 اسفند 1393 3:36 PM
دیگرمسولین باید یادبگیرندکه تیم فولادازخودایران است نه دیگرکشورها امده

توفیق
چهارشنبه 06 اسفند 1393 3:10 PM
به امید موفقیت فولاد مردان خوزستانی و گرفتن انتقام فصل قبل

حسام الدين
چهارشنبه 06 اسفند 1393 8:49 AM
عكس با لباس ورزشي نگرفتين ؟‌:)

سجاد ملايي، شوش دانيال
چهارشنبه 06 اسفند 1393 7:52 AM
همه بايد از تيم خوب فولاد حمايت كنن

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 879 - مجموع امتیازات : 2667
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 805 - مجموع امتیازات : 2137
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 757 - مجموع امتیازات : 1968
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 740 - مجموع امتیازات : 2058
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 732 - مجموع امتیازات : 1949
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 656 - مجموع امتیازات : 1382
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 569 - مجموع امتیازات : 1565
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 529 - مجموع امتیازات : 4034
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 252 - مجموع امتیازات : 1009
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---