1401/05/17
8:39
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 17 مرداد 1394 9:43

شریفات: با اسکوچیچ مشکلی ندارم

پاسخ کاپیتان فولاد خوزستان به شایعات اخیر

هافبک تهاجمی تیم فولاد خوزستان اعتقاد دارد که لیگ برتر تاره آغاز شده و این دو بازی نباید باعث ناامیدی هواداران شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، اسماعیل شریفات، در رابطه با شرایط تیم فولاد و اتفاقات بازی با پدیده توضیحاتی داد.

خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیم
قبول دارم که تیم ما خوب بازی نکرد. آقای اسکوچیچ هم در جلسه ای که بعد از شام با بازیکنان داشت، به ما گفت اگر می توانستم هر 11 بازیکن را تعویض می کردم. من فقط از یک نکته خوشحالم و آن اینست که شرمنده تماشاگران خوزستانی حاضر در ورزشگاه نشدیم. این تماشاگران 90 دقیقه فولاد را تشویق کردند و حق آن ها نبود که با ناراحتی از ورزشگاه خارج شوند.

امیدوارم شرایط تغییر کند
لیگ تاره آغاز شده است. این دو بازی نباید باعث ناامیدی هواداران شود. بچه ها در مسابقات تدارکاتی روبروی تیم های خارجی خیلی خوب کار کردند و دقیقاً نمی دانم که چرا در این دوهفته نتوانستیم مثل بازی های تدارکاتی کشور ترکیه ظاهر شویم. امیدوارم این شرایط بزودی تغییر کند و تیم فولاد بتواند رضایت هوادارانش را جلب کند.

تاکتیک تیم فرق کرده است
اینکه می گویید در این دوبازی مثل سال های از هنر فردی و حرکات پا به توپ استفاده نکرده ام، کاملا درست است و دلیل هم دارد. امسال تاکتیک تیم ما فرق کرده و من بعنوان بازیکن موظف به اجرای وظایفی هستم که مربی از من می خواهد. مثلا سال گذشته آقای اسکوچیچ به من می گفت وقتی در یک سوم خط دفاعی حریف صاحب توپ شدی، آزاد هستی هر کاری با توپ انجام بدهی. ولی امسال تاکتیک تیم تغییراتی داشته است. سرمربی تاکید کرده تا کمترین ضربه را به توپ بزنم و آن را سریعا به یار هم تیمی برسانم، من هم موظف به انجام این کار هستم و نمی توانم بدون اجازه مربیان دست به کارهای انفرادی بزنم.

نمی خواهم تیم به حاشیه برود
همه اتفاقاتی که بعد از تعویض من افتاد، ناخواسته بود. اگر شما فیلم مسابقه را دوباره ببینید، متوجه می شوید لحظه ای که قرار بود از بازی خارج شوم، در یک قدمی خط طولی زمین بودم و با یک قدم از زمین خارج شدم. بلافاصله بازوبند را از دستم در آوردم و از بیرون خط به سمت ساسان انصاری پرتاب کردم تا آن را به علی سلیمی برساند ولی بازوبند به زمین افتاد. من هم سریع خم شدم و آن را برداشتم و به انصاری دادم. بعد که روی نیمکت نشستم، یک نفر آمد حرف هایی زد که جوابش را دادم. خیلی نمی خواهم وارد این موضوع شوم چون دوست ندارم تیم به حاشیه برود.

با اسکوچیچ مشکلی ندارم
اگر با اسکوچیچ مشکل داشتم که امسال در فولاد نمی ماندم. با اسکوچیچ و دو مربی خارجی دیگر که در فولاد هستند، رابطه خوب و محترمانه ای دارم. در این چندسال که در فولاد بودم، پیش نیامده با مربی یا بازیکن درگیر شوم و همیشه سعی کردم حرمت همه را نگه دارم اما تحمل انسان اندازه ای دارد. مسائلی را از جانب بعضی افراد می بینم و سکوت می کنم تا به تیم ضربه وارد نشود. از دکتر مرادی و آقای داراب پور هم تشکر می کنم که دیروز فضا را آرام کردند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (15 نظر تا کنون)

حسین عماره
پنج شنبه 22 مرداد 1394 12:03 PM
من میخواهم اسماعیل شریفات از اسکوچیچ بخوای مثل پارسال کار خودت را دنبال کنی و وارد حاشیه نشی تو برای فولاد خیلی باارزش هستی از حرکات انفرادی خود استفاده کن و گل زنی را در بازی با استقلال خوزستان شروع کن فردا همه برای تشفیق فولاد به ورزشگاه میان به امید پیروزی

محمد فولادی
یک شنبه 18 مرداد 1394 2:54 PM
مهاجم خارجی چی شد؟!!!!!!

فولادی اصیل
یک شنبه 18 مرداد 1394 1:54 PM
متاسفانه عده ای از خانواده خود فولاد به حاشیه سازی برای باشگاه مشغول شده اند و قصد دارند با تحریک احساسات هواداران زیر پای اسکوچیچ را خالی کنند؛هواداران فولاد باید عاقل باشند و اجازه ندهند عده ای مغرض ارامش تیم را به هم بزنند و از اب گل الود به نفع خودشان ماهی بگیرند.در شرایط فعلی فولاد بیش از هر زمان دیگری به ارامش و حمایت هواداران واقعی خود نیاز دارد و شایسته نیست که یار دوازدهم باشگاه به عاملی برای تضعیف و تخریب فولاد بدل شود پس همه باید از فولاد خوزستان حمایت کنیم.

عباس
یک شنبه 18 مرداد 1394 10:50 AM
شریفات باید بدونه بازوبند تیم محبوب خوزستانیها رو که پرت میکنه یعنی به همه مردم و باشگاه توهین کرده. متاسفم

سجاد ملایی-شوش دانیال
یک شنبه 18 مرداد 1394 8:49 AM
ایشالا در 3 هفته آینده یا 7 امتیاز یا 9 امتیاز میگیریم

 1 2 3  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1057 - مجموع امتیازات : 2854
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 970 - مجموع امتیازات : 2302
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---