1400/01/26
15:47
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

سه شنبه 10 شهریور 1394 11:46

ابراهیمی: مسائل حاشیه‌ای بهانه است

از عملکردم تا هفته پنجم لیگ راضی نیستم

بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برخی حواشی و حرف و حدیث‌ها در فولاد است که کار آن ها را سخت کرده است اما باید بهتر از این عمل کنند.

به گزارش سایت باشگاه فولاتد خوزستان، حسین ابراهیمی در گفتگو با (ایسنا) درباره نتایج ضعیف فولاد در پنج هفته ابتدایی لیگ‌برتر، گفت: تیم‌مان با مشکلاتی مواجه است و در بعضی نقاط ضعف‌هایی داریم. البته تیم‌های دیگر هم مانند پرسپولیس، نفت و ... شروع خوبی نداشتند. تغییرات زیاد، وضعیت آب‌و‌هوا، زمین نامساعد غدیر اهواز هم به این مشکلات دامن زده‌اند اما بهانه نمی‌آوریم و باید نتایج بهتری کسب کنیم. تیم‌های دیگر هم در مقابل ما با انگیزه ظاهر می‌شوند. ان‌شاءالله در ادامه لیگ محکم‌تر و جدی‌تر عمل می‌کنیم و نتایج بهتری را به دست می‌آوریم.

مهاجم فولاد خوزستان با بیان اینکه از عملکردش در این چند هفته راضی نبوده، ادامه داد: باید بهتر از این عمل کنم. شاید به نسبت بازیکنان جدید عملکرد بهتری داشته باشم اما تا زمانی که تیم نتیجه نگیرد راضی نخواهم بود. باید تیم پیشرفت کند که من هم از عملکردم راضی باشم.

وی با اشاره به وجود مسائل حاشیه‌ای در اطراف تیم، اظهار کرد: اسکوچیچ از لحاظ عاطفی مربی محکمی است و به ما هم می‌گوید محکم و قوی باشیم. قبل از شروع لیگ استرس خاصی نداشتیم اما به مرور به وجود آمد. مسائل حاشیه‌ای خیلی ما را اذیت کرد اما اینها بهانه است و باید کارمان را درست انجام دهیم. بالاخره فولاد تیم پرطرفداری است و این حاشیه‌ها هم به وجود می‌آید. ناامید نیستیم و باید بهتر عمل کنیم.

ابراهیمی درباره وضعیتش در تعطیلات لیگ، خاطرنشان کرد: در بازی با پرسپولیس برخوردی با سوشا مکانی داشتم که در تست MRI مشخص شد که کوفتگی شدید زانو دارم و باید چند روزی را استراحت کنم. به دلیل اردوی تیم‌ملی لیگ چند روزی تعطیل شده و اسکوچیچ هم برای چند روز تمرینات را تعطیل کرد. اگر امروز وضعیت هوایی مساعد باشد به اهواز می‌روم. اسکوچیچ هم به دلیل شکست مقابل پرسپولیس و ناراحتی از این موضوع در حالی که بلیتش را گرفته بود به کرواسی نرفت.

بازیکن فولاد در پایان اشاره به اظهاراتش پیش از آغاز لیگ، گفت: قبل از آغاز لیگ گفتم که می‌خواهیم به رتبه خوبی برسیم و حداقل سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم. هنوز هم به دنبال همین هدف هستیم. اگر حواشی و حرف‌ و حدیث‌ها کمتر شود با آرامش بیشتری کار می‌کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (8 نظر تا کنون)

فولادی
پنج شنبه 12 شهریور 1394 8:30 PM
خواهشن حرف نزنیید وقتی چند برد پشت سرهم داشتید میتونید اظهار نظر کنید

فولاد💓
پنج شنبه 12 شهریور 1394 8:00 PM
من خیلی وقت پیش حتی قبل اردو ترکیه گفتم تیم با این بازیکنان هماهنگی نخواهد داشت گفتم با هم نمیتونن ارتباط داشته باشن خدایی آقا رضایی انصافا مرد و مردونه فولادی وار گفتم یا نگفتم تو آرشیو نگاه کنید

اسحاق
پنج شنبه 12 شهریور 1394 6:26 PM
نه وقت تو بلکه کل تیم بدبود باید تیم دوباره از اول باسازی کرد

سيد علي موسوي
پنج شنبه 12 شهریور 1394 5:07 AM
ابراهيمی خرید خوبی بوده ولی این حاشیه رو همه تاثير گذاشته واین باعث شده كيفيت بياد پایین هرچند بعضي از بازيكنان واقعا در حد محلاتي هم نيستند.

پشم فروش
سه شنبه 10 شهریور 1394 11:37 PM
بازیکنان تیم ما بد بازی میکنند . تیم تاکتیک نداردو حتی چند پاس ساده هم بهم نمیدهند . آنوقت هواداران به سوشا مکانی و خانواده اش ناسزا میدهند خداوکیلی اگه بگین تماشاگر نما از دستتون کلافه میشم یا شما در ورزشگاه بودید و یا طرفداری چشم بسته هستید. عده ای لیدر با شجاعت به خانواده سوشا فحش دادند و همه به پشتیبانی یکصدا همراهی می کردند . خواهشن بفکر این طرفدارای بی ادب باشید

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---