1399/05/14
12:29
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 10 بهمن 1395 16:38

در تماس تلفنی با مدیرعامل باشگاه مطرح شد؛

تقدیر تاج و اژدری زاده از رفتار ارزشمند سرمربی فولاد در دیدار با سیاه جامگان

در هفته نوزدهم لیگ برتر و دیدار تیم های فولاد و سیاه جامگان که منجر به بروز اتفاقاتی پس از تصمیم داور مبنی بر تغییر رای خود در زمان اعلام ضربه پنالتی به سود فولادمردان شد، جناب آقای تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در تماس با علیرضا اژدری زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نسبت به این موضوع ابراز ناخرسندی کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، علیرضا اژدری زاده با ابراز ناخرسندی از اتفاقات به وجود آمده در این دیدار اظهار داشت: آنچه بسیار قابل ستایش و تقدیر بوده و جناب آقای مهدی تاج رئیس محترم فدراسیون فوتبال در تماس تلفنی به اینجانب بر آن صحه گذاشتند رفتار جوانمردانه و قابل تقدیر سرمربی محترم تیم فولاد جناب آقای سعداوی در صحنه اشتباه داوری و همچنین رفتار غیر حرفه ای سرمربی تیم حریف بوده است که امیدواریم مجموعه فوتبال کشور از این گونه رفتار ها درس گرفته و در مقابل جامعه داوری نیز با توجه به رسالت سنگین خود بیش از پیش در امر قضاوت کوشا و مجد باشند.

 مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن حمایت از سرمربی فولاد تیم بزرگسالان فولاد اعلام کرد: تیم ما در این دیدار متضرر شد و معتقدیم که یکی از عجیب ترین اتفاقات لیگ برتر در این دیدار رخ داد اما بازهم بدون پرداختن به مسائل حاشیه ای، به صورت جوانمردانه بازی را به اتمام رساندیم و امیدواریم که در بازی های باقیمانده از لیگ شاهد اینگونه رفتارها نباشیم.

گفتنی است؛ پیام حیدری داور دیدار فولاد خوزستان و سیاه جامگان در دقیقه 78 و بدنبال ضربه ایوب والی و برخورد توپ به دست مدافع حریف، نقطه پنالتی را نشان داد که در مقابل خداداد با رفتاری عجیب از بازیکنانش خواست تا زمین مسابقه را ترک کنند و پس از یک وقفه چند دقیقه ای داور ضربه پنالتی را تغییر داد تا بازی با «دراپ بال» آغاز شود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

Amordad
دوشنبه 11 بهمن 1395 2:01 PM
صحبتهای تاج هیچ ارزشی ندارد و فقط برای سرپوش گذاشتن بر تخلفات گسترده فدراسیون و کمیته داوران است.مدیریت فولاد به جای دلخوش کردن به این صحبتهای پوچ ، به فکر احقاق حق باشگاه و هواداران باشد.

وحید چراغی
یک شنبه 10 بهمن 1395 7:43 PM
مدیرت باشگاه فولاد خوزستان اقای اژدری واقا بازی نکردن تو لیگ بهترین کار بود ولی شما خیلی مظلوم نمایی کردید که خیلی هم به سود شما نیست اما اگر یک بار دیگر آقای تاج یا ... با شما تماس گرفتند به انها بگویید که یکی از هواداران فولاد به شما میگوید {اگر داوران در کوچه پس کوچه ها .... کنند پول این کار بسیار بهتر از رشوه و زیر میزی است }اگر شما برای تماشاگران و طرفدارنتان ارزش قلایل هستید نظرم را پخش کنید سپاس از طرف بچه های قلعه تل

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 417 - مجموع امتیازات : 2193
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 407 - مجموع امتیازات : 1618
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 400 - مجموع امتیازات : 1732
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 378 - مجموع امتیازات : 1696
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 369 - مجموع امتیازات : 1586
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---